Meyve ve sebze dükkanlarında manav personeli

Meyve ve sebze dükkanlarında manav personeli

Manav dükkanı kadar meyve ve sebze dükkanlarında manav personeli de çok önemlidir. Siz istediğiniz kadar güzel ve verimli tezgah yapın. Doğru ve kalifiyeli işi bilen bir personel olmadıktan sonra çok fazla verim alamazsınız. Öyleyse kaliteli ve verimli bir çalışma isteniyorsa buna göre bir seçim yapmakta fayda vardır.

Meyve ve sebze dükkanlarında personel  nasıl bulunur?

En çok tercih edilen sistem tanıdık yardımıyla bulmaktır.Bu yöntem iletişim yönteminin en zayıf olduğundan beri işe yarayan bir çalışmadır. Her ne kadar ilkel görünse de oldukça işe yaramaktadır. Artık günümüzde özel iletişim kanalları faliyettedir. Öyle ki internet dünyasında her çeşit platform mevcuttur. Ama bizim tavsiyemiz bu işin içindeki birisi olarak söylüyorum . Bizimde manav personelleri için buluşma platformumuz vardır.

Manav Personeli Platformu

Bu platforma adınızı soyadınızı , telefonunuzu ve nerede yaşadığınızı yazarsanız o bölgelerdeki market ve manav zincirlerine sizin iletişim bilgilerinizi gönderebiliriz. Bu sayede tüm Türkiye de ve hatta tüm Dünya da sizlere ulaşabilme şansınız mümkün olacaktır. Aynı zamanda market ve manav dükkanı sahipleri de bu platformu kullanabilir. Bu sayede bölgelerinde olup ta haberi olmayan bir dünya kalifiyeli personel arasında seçim yapma şansı bulacaktır.

Günümüzde bir personel sizi vezirde yapabilir , rezil de yapabilir. Bunun için detaylı düşünüp en iyisini bulup , anlaşıp yolumuza devam etmeliyiz. Öyleyse belirli kişilerle sınırlı kalmamakta fayda vardır. Alanımız ve yelpazemiz geniş olmalıdır. Tercihlerimiz ne kadar fazla olursa bize olan faydası da o kadar faydalı olacaktır.

Normal bir işletmeler için işçi ve işveren ilişkisi her ne kadar uzak görünse de birbirlerine pamuk ipliğiyle bağlıdırlar. Ama her şekilde bağlıdır. Aslında orta bir kaderi yaşarlar. Bir nevi kar ortaklarıdır. Gelen karı hep beraber paylaşırlar. Bunun için özel departmanlar mevcuttur. Herkesin keskin sınırları vardır.

Ama küçük işletmelerde bu durum çok farklıdır. İlişkiler daha yakındır. Bazen bu yakın ilişkiler de karşılıklı zarar verebilmektedir. Bunun içindir ki her iki taraf içinde seçimi düzgün yapmakta fayda vardır.

Manav Dükkanı İş ve Personel başvurusu için tıklayınız.