Ziyaretçi Defteri

(Sizden Gelen Yorumlar)

 
 
 
 
 
 
 
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Ziyaretçi YorumuSayim PARIS FRANCE 15 Şubat 2019
Olaganustu bir ekip istediginiz ve dusundugunuz urune aninda cozum uretebiliyorlar mukemmel onemli bir ozellikleri var musteriyi memnun etmek icin her turlu cozumu uretirler kalite ve yenilige cok onem veren bir ekip Uzun yillardan beri calisiyorum urunleri uzun omurlu ve kaliteli
Ziyaretçi YorumuÖzgür İzmit 15 Şubat 2019
Müşteri ile çok yakından ilgileniliyor. Tasarımcıları çok başarılı. Ürünler kaliteli. Çok memnun kaldım.
Ziyaretçi YorumuNeslihan İstanbul 15 Şubat 2019
Şık ve kullanışlı tasarımlarıyla, bol seçenekle dolu bir firma. Müşteri ilişkileri gayet iyi. Kesinlikle tavsiye ederim.
Ziyaretçi YorumuSuat İstanbul 15 Şubat 2019
Modül sistem kolay kurulum şık görünüm ahşapla metalın buluşması elinize sağlık arkadaşlar
Ziyaretçi YorumuÖznur Samsun 15 Şubat 2019
Ürünler çok kaliteli ve güzel zamanında ürünümü teslim aldım teşekkürler
Ziyaretçi YorumuEmre Koçak Sinop 13 Şubat 2019
Manav reyonu siparişi için bir arkadaş referansıyla anlaştık aynı gün içerisinde tarafıma ulaşıldı ve istediğim ölçülerde yeniden manav reyonu tasarlandı.
Ziyaretçi YorumuÖzcan Sinop 10 Şubat 2019
Birbirinden Harika Ürünleri ile mükemmel hizmet anlayışı . Tebrik ediyorum
Ziyaretçi YorumuAhmet HP2 10 Şubat 2019
ürün oldukça kaliteli ve uzun ömürler boyunca kullanabileceğimiz şekilde olduğu için sağ olun.
Ziyaretçi YorumuEmir İstanbul 10 Şubat 2019
Ürün yerimize özel olarak tekrar imal edildi ve uyarlandı. Ustalara teşekkürlerimi sunuyorum.

Manav Reyonu Yorumları

Artık günümüzde Meyve ve sebze rafı almadan önce Manav Reyonu Yorumları kısmından müşterilerin gerçek yorumlarını canlı olarak takip edebilirsiniz. Bu yorumlar sizlere çok fazla bilgi verecektir. Bu sayede alacağınız ürünü kullanan kişilerle temasa geçebileceğiniz gibi beklentisini karşılayıp karşılamadığı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İnternet dünyasında bir çok ürün satılabilmektedir. Küçük veya büyük , olan yada olmayan çok fazla bilgiler mevcuttur. Bu bilgilerin doğruluğu hakkında sürekli şüpheler oluşmakta olup çoğuda kötü sonuçlanabilmektedir. Yani bir İnternet sitesi kuran istediği ürünü koyup en güzel şekilde süsleyip tanıtımını yapabilmektedirler. Bunu müşterileri kandırmak için yapan olabileceği gibi aynı zamanda sitedeki ürünü fotomontajla süsleyip müşteriye sunanlar da olabilmektedir. Bunun için bu güveni müşterilerimize sunak için o ürünle alakalı gerçek bilgileri gerçek kullanıcının ağzından sizlere sunuyoruz. Bu sayede size sunmuş olduğumuz ürünün doğruluğunu ispatlamış oluyoruz.

Market Reyonu Yorumları

Bir diğer husus ise almış olduğunuz ürünün zaman içindeki kalitesidir. Yani İnternet sayfasında çok güzel görünen ürün yalnızca bir fotoğraftan ibarette olabilmektedir. Yada ürün ilk 1-2 gün güzel durup sonrasında bir canlı çiçek gibi de solabilir. Önemli olan ürünün şeklinin güzel olması kadar , bu şeklin zaman içerisinde ki görüntüsünü bozmamasıdır.

Bir de müşteri memnuniyeti vardır. Her şey güzel olabilir. fakat size ürünü sunan veya kuran personelin tutumu da önemlidir. Bunun için bu panel bizlerin kendimizi sorgulamamız açısından da çok önemlidir.