Taze Meyve Suyu Standı

Taze Meyve Suyu Standı

Günümüzde market  ve manav dükkanları taze meyve suyu hatta sebze suyu satışında birbirleriyle yarışır hale olup  Taze Meyve Suyu Standı ihtiyaç haline gelmiştir.. Bu proses için en ideal tezgah Taze Meyve Suyu Standı tezgahıdır. Öyle ki bu üründe hem sıkılacak veya ezilecek gıdalar ön kısımda sergilenirken , arka tezgah kısmında cihaz ve makineler konumlandırılmıştır.

 

TAZE MEYVE SUYU STANDI

Daha önceki konularda da belirttiğimiz gibi özellikle yaz aylarında vücudumuzda terle beraber vitamin ve mineral kayıpları yaşanmaktadır. Bunu zaman zaman karşılamak ve vücudumuzun düzenini sabit tutmamız gerekir. Bu karpuz ve ya kavun konusunda da bahsedildiği gibi zaman zaman araçların ikmal ve yakıt takviyesi yaptığı gibi bizimde bu vitaminleri almamız gereklidir.

Artık hemen hemen her köşe başında iyi yada kötü taze meyve suyu tezgahları mevcuttur. fakat bu tezgahlar genel itibarıyla basit ve hijyenden uzak tezgahlar olduğu için müşteri karşılama ve satış konusunda sorunlu sistemler olup , çoğu zaman içinde yok olmaktadırlar. Aslında çoğu paylaşım sitelerinde yeni iş fikirleri arasında ver alan taze meyve suyu standı gereken önemi alamamıştır.

Taze Meyve Suyu Standı Yapısı

Sistem komple kaliteli paslanmaz dan yapılmış olup  ön kısmında şeffaf pleks  malzeme kullanılmıştır. Bu malzemenin genel amacı müşteriye sunulacak sebzenin ne olduğunu , taze meyve olduğunu göstermektir. Arka kısımda insanların rahatça çalışma yapabileceği tezgah yapısı vardır. Bu tezgah üzerinde taze meyve suyu sıkmak için kullanılan cihazlar vardır.

Sıkılan meyve suyu bir bardağa alınırken posası da ortamda kirlilik yapmasın diye özel bir kanaldan sistem içindeki çöp toplama kutusuna atılmaktadır. Bu kutu dolduğunda zaman içerisinde boşaltılabilmesi için gerekli kolaylıklar da sağlanmış olup bir kapak arkasında olası ortam görüntü kirliliği önlenmiş olacaktır.

İç kısmında raf mevcut olup fazla ürünler burada stoklanabilir olup yan kısmında çöp kovası için yer mevcuttur. Bir kapak ile buradaki ortam komple muhafaza altına alınmıştır.

Standımızın üst kısmında hem dış ortamlarda güneşten korumak , hemde görsel açıdan güzel bir görüntü sağlayan çatı sistemi mevcuttur. Alt kısımlarda frenli oynar teker yardımıyla bu karoser yapı istenilen noktaya taşınabilmektedir.