Raflar ve Reyonlar – Sahibinden

Raflar ve Reyonlar  Sahibinden

Raflar ve Reyonlar Sahibinden Sahibinden manav reyonu  alacak market ve manav dükkanlarının takip etmesi gereken husustur. Unutmayalım doğada her şeyin bir ömrü vardır. İnsanın hatta bir taşın , metalin bile ömrü sınırlıdır. Bunun için imkan dahilinde olmak şartıyla kaliteli ürün almak gerekir.

Raf & Ürün Teşhir > Raflar ve Reyonlar – Sahibinden Kaliteli Olduğunu Nasıl Anlarım?

 

 

Bu ürünün kaliteli olduğunu anlamak biraz uzmanlık işidir. Öyle ki ürünün iç yapısına varana kadar bilmek gerekir. Buda neredeyse imkansızdır. Bunun için kalite süreçlerini izlemek ve bilmek gerekir. Yani ürünün ham maddesinin  nereden alındığı , nerede ve hangi makineyle kesildiği , nasıl işlendiği , nasıl ve hangi makinelerde büküldüğü bilinmesi gerekir. Hatta kaynak ve tesviye kalitesi boya kalitesi çok önemlidir. Bir tüketicinin bu özellikleri bilme şansı çok azdır. Onun için  alacağı ürünü KURUMSAL BİR FABRİKADAN alması her zaman için bu riskleri en aza indirmiş olur. Unutmayalım bu fabrikalar ürünün sürekli gelişmesini , yenilenmesini sağlamakla beraber sizin ihtiyaç duyacağınız kaliteyi de sağlamış olacaktır.

Raf & Ürün Teşhir > Raflar ve Reyonlar – Sahibinden Fiyat Avantajı Nasıldır?

2. el ürün alırken bir çok risk vardır. Bazı yeni üretilen ürünlerde de bu risk mevcuttur. Öyle ki merdiven altı denilen yerlerde üretilen ürünlerin ömürleri kısa olup 1 yada 2 sene sonrasında hurdaya bile çıkabilmektedir. Hal böyleyken bir de bu ürünlerin 2. ellerini düşünün. Daha da büyük riskler teşkil edebilir. Siz 2. el sıradan bir yerin yaptığı ürünü aldığınız zaman , o ürünün hurdasını söküp harcadığınız zamana mı acırsınız , parasına mı acırsınız. Ya kurdurup sizi bekleyen müşterilerin beklentilerindeki kırıklığa mı acırsınız. Müşteri bile kaybedebilirsiniz. 

Raf & Ürün Teşhir > Raflar ve Reyonlar – Sahibinden ahşap mı Metal mi Alınmalıdır?

Hem ahşap manav reyonu hemde metal manav reyonu kurulacak markete göre talepleri ve ihtiyaçları vardır. Bunun için kurulacak market hakkında detaylı bilgi verilip uzman satış ekiplerine bu bilgiler aktarılmalıdır. Gerekli görülürse mimari çalışmalar da yapılıp üç boyutlu tasarımlar yapılmalıdır.