Manav Reyonu Görseli

Manav Reyonu Görseli

Manav Reyonu Görseli her bu işi yapan kişi tarafından takip edilmesi gereken bir husustur. Öyle ki her sene hatta her ay yeni modeller veya dizaynlar çıkmaktadır. Bu gelişimi takip etmek her sektörün en önemli görevidir.

 

Günümüz dünyasında her saniye bir şeyler değişmektedir. Bunun içindir ki gelişmeleri yakından takip edip gelişime ayak uydurmak gerekir. Bu sistemi bu şekilde karşılayan kişiler veya şirketler kaçınılmaz başarıya ulaşmaktadırlar. Böylece ana hedeflerine daha hızlı ve kararlı adımlarla ilerlemektedirler.

Manav Reyonu Görseli Neden Takip edilmelidir?

Zamana uyum sağlayamayanlar zamanla giderler. Bu söz çok önemlidir. Öyle ki her sektör için geçerlidir. Bunu yakından takip etmek ve uyum sağlamak gerekir.

Manav Reyonu Görseli Nerelerde Kullanılır?

Market ve manav dükkanlarının bütün iç ve dış yapısında kullanılabilir?

 

Manav Reyonu Görseli İle Neler Yapılır?

Sistemin üst kısmına yeşillik ile süsleme yapılırken arzu edilirse doğal ahşap ile de uygulama yapılabilir.

Manav Reyonu Görseli İnsanların Bakışı Nasıldır?

İnsanlar çevrelerinde güzel şeylere bakmak ve o çevrede bulunmak isterler. Bu özellikle insanların dikkatini  çekmek ve o alandaki satışı hızlandırmak için görsel çalışmalar da yapmak lazımdır. Bu düşünce sayesinde güzel çalışmalarla satışlarda artışlar sağlanır. Görsellik yalnızca güzel tezgahla olmamaktadır. satışa sunulan ürünleri doğru bir sıraya göre dizmek , bunları dizerken en doğru görsel sunum verecek şekilde tepsilere istiflemek görsel sunumun bir parçasıdır.

öyle ise manav tezgahlarında görsellik sağlamak bir iki çalışmayla yapılması beklenemez. Aslında bir felsefedir. Düşünelim halden malzeme geldi. Çok güzelde ustalar tarafından dizildi. Sabaha tezgah açıldı ve her şey süper.

Gündüz satış yapan ekip sattıkça ürün yerleşimi bozuldu ve hiç dokunmadan , düzenlemeden devam etti diyelim. Böyle durumda yapılan bütün çalışma boşa gidecektir. Hemde  1-2 saat içinde. Bunun için personele de iyi bir eğitim vermek gerekir.

Bunun dışında reyon üzerinde ki bazı unsurları da sıralamakta fayda vardır. Mesela tablalı yapıp yuvarlak dizmeye teşvik edilebilir. Yada seperatör kullanmadan kasalı sisteme geçilebilir gibi.