Farklı Manav Reyonu Çözümleri

Farklı Manav Reyonu Çözümleri

Farklı Manav Reyonu Çözümleri günümüzde her alanda olduğu gibi manav reyonlarında da  aranmaktadır. Bu sayede gıda sektöründe direk ve en direk  çözümler sununmaktadır.

 

 

Farklı Manav Reyonu Çözümleri

Farklılık oluşturabilmek için gereklidir.

 

Öncelikle manav reyonu kurulacak sistemin coğrafi şartlarına bakılmalıdır. Dahasında insanların alım güçleri tespit edilmelidir. Birbirinden farklı yüzlerce çeşit meyve ve sebze rafları mevcuttur. rayons pour fruits et legumes , rayonnages pour fruits et legumes , presentoirs pour fruits et legumes

Fark her alanda çok önemlidir. özellikle hizmet sektörü alanında rekabet oluşturucu en önemli etkendir. Öyle ki bu konu için şirketler ciddi yatırımlar yapmaktadır. Özel araştırma geliştirme merkezleri oluşturulmaktadır. Bu merkezler için devletler ciddi finasmanlar aktarmaktadır. Temel düşünce farklı ve yenilikçi düşünce oluşturmaktır.

Farklı ve yenilikçi düşünceler için fabrikalarda özel ve hatrı sayılır bütçeler oluşturulmaktadır. Bu yatırımlar yer yer kar marjını ciddi oranlarda zorlamaktadır. Genel bakış ise yapılan ar-ge yatırımları ile sektörde öne geçmek ve müşterinin her sene yeni ihtiyaçlarını karşılayacak ürünleri oluşturarak sektörde varlığını sürdürmektir.

Unutmayalım ; zamana uymayan zamanla gider. Bunun için farklı ürün arayışını yapmak müşterilerin en önemli takip etmesi gereken husustur. Bu durum yeni ürün alıp almamasıyla alakalı bir durum değildir. Hale hazırda bir manav kullanılıyorsa da farklı manav reyonu araştırılması gerekir. Almak mesele değildir. En azından fikir sahibi olmak gerekir.

Genelde piyasada çok fazla çeşit yoktur. Ahşap manav reyonu , tablalı manav reyonu , metal manav reyonu gibi çeşitler mevcuttur. Bir orta alan düşünün. Fransa‘daki marketler için farklı ve değişik tasarımlar düşünün. yada İngiltere deki duvar reyonlarını düşünün. Yada İstanbul’daki bir marketin manav kısmını hayal ediniz. Hepsi birbirinden farklı çözümlerdir. Bu ürünlerin konumları , ürün alma yerleri ve hatta poşetlik takılacak yerleri bile farklıdır.  Norveç’teki marketlerde ciddi yerlerde sorunlar olup dar alanlardır. Bu bölgeler için özel sistem raflı manav tezgahı ile farklı manav reyonu çözümü sunulmuştur. Bunun için farklı ürün arayışından vazgeçmemek gerekir.