Düsseldorf Manav Dükkanı

Düsseldorf Manav Dükkanı

Almanya Düsseldorf bölgesi için üretilmiş modern sistem Düsseldorf Manav Dükkanı denir. Türkiye de bile kendi içinde bölgeler arasında manavlar arasında farklılıklar mevcuttur. Öyle ki Karadeniz de Sinop’ta yapılacak bir manav  ile doğu bölgemizde Kars’ta yapılacak bir manav dükkanı birbirinden farklıdır. Bunun için bölgelerin ve hatta şehirlerin talepleri dikkate alınmalıdır.

Düsseldorf Manavcılık Nasıl Olur ?

Öncelikle o bölgedeki manav dükkanları dikkate alınmalıdır. Öyle ki gene olarak ahşap modeller tercih edilir. Aynı zamanda dış mekanlar da yoğunluklu olarak kullanılmaktadır. Bunun için özel şaseli tekerlekli tezgahlar kullanılmaktadır. Almanya ( Deutschland) bölgesi akşamları tezgahlarını dükkan içine almaktadırlar. Yani kapaklı tezgah kullanmamaktadırlar. Aslında o bölgedeki bir alışkanlık olarak görülüp aynı zamanda Türkiye deki gibi geç saatlere kadar çalışma yapılmadığından kaynaklanabilmektedir.

Düsseldorf Manav Dükkanı Hangi  Tezgahlar Önerilir?

Avrupa bölgesi için Almanya,

Fransa , Belçika , Brezilya , İsviçre , İsveç , Norveç gibi bölgelere için yoğunlukla özel ahşap dizaynla oluşturulmuş tezgahlar tavsiye edilir. Bu tezgahların önemli görülen yerleri özel inox malzeme ile donatılmıştır. Sistemin bütün yapısı modüler olup , aynı zamanda bütün hacim kullanılabilir durumdadır. Bunun için tezgahın alt kısmı kapaklı yapıdadır.

Bu bölge için duvar tipi tezgah önerilebilir. Aynalı , spotlu , havalandırmalı bir modeldir.

Hannover de Manavcılık İle Düsseldorf’taki  Manavcılık arasındaki fark nedir?

Tezgah olarak pek farkı yoktur. Gerek duvar tezgahları gerekse orta alan tezgahlar tüm Avrupa bölgesi için benzerdir. Hal olarak uygun fiyata alınması düşünülürse Hollanda dan çiftciden alınması daha avantajlı görülmektedir.Öyle ki kuru gıdada karlılık olarak bir şey  yapılamazken , market içindeki karlılığı artırabileceğiniz tek kısım manavdır. Bunun için bu alandaki yatırım marketinizin kar oranını artırıcı bir unsurdur.

Her şeyden önce bir ticareti yapacaksak  önce yatırımını yapmamız gerekir.En Önemli  ve etkili yatırım ise de kar oratını artırıcı sistemlere olan yatırımdır. Bunun için Aldi Marketlerle yarışıp karlılığınızı artırmak için yeni sistemlere ihtiyaç duyulmaktadır.