Metal Kutu Üretimi

Üretim sektöründe yer alan yada ticaret sektörünün herhangi dalında yer alan tüccarlar için sunum önemli yer almaktadır. Özellikle ürün üretip ardından satışı gerçekleştiren firmalar sıklıkla metal kutu üretimi için deneyimli firmalar aramaktadır. Sektörel çözümler sunmakta olan Huzur Pano; 1994 yılından beri metal kutu üretimi konusunda müşterilerine A sınıfı hizmet sunmaktadır.

Neden Metal Kutu Kullanmalıyım ?

Ülkemize bir çok çeşit ham madde bulunmaktadır. Bunlara örneklerle sıralamak imkansızdır. Fakat ana kategorilerde yer alabilecek kutu cinsleri şöyledir:

  • PVC
  • Aliminyum
  • Ahşap
  • Plastik
  • Çelik

ve buna benzer bir çok cins bulunmaktadır. Metal kutu üretimi ise aralarında her zaman bir adım önde bulunmaktadır. Ürün kalitesi ile fiyatın ters açılarda olması gerekir. Yani ürün kalitesini maksimum düzeyde talep eden firmalar; fiyat politikasında da aynı yükseliş de rahatsız olmaktadır. Bu durumda tercih edilecek en iyi ürün cinsi metaldir. Fakat ürünü bazı bölümlerinde farklı tip ürün kullanmanın bir sakıncası bulunmamaktadır. Ürettiğimiz manav reyonu, elektrik panoları, oyun makineleri ve benzer bir çok sektörde farklı malzemeler karışımıyla metal kutu imalatı gerçekleştirdik.

1994 yılından bu yana biriken deneyim ve tecrübelerinizle kutularınıza şekil veriyoruz. Sancaktepe’de yer alan fabrikamızla iletişime geçmek için +90 (216) 499 53 01 telefonu arayabilirsiniz.

Metal Kutu Fiyatları

Metal kutu fiyatları üretilecek ürün ve tarzına göre farklılıklar göstermektedir. Eğer ki hazır stoklu ürünlerimizden bir tanesi değilse; 3D ürün modelleme hizmetimizden yararlanarak ürünün dijital ortamda tasarımı olması gerekmektedir. Bu aşamaların en büyük artılarından bir diğeri ise; ürünün tasarımı ve malzemeleri konusunda her aşamada geri dönüşünün olmasıdır. Ahşap kutunun kesim, boya ve benzer işlemlerini gerçekleştirdikten sonra geri dönüşü yoktur. Fakat bu aşamada bölüm bölüm kısımlardan oluşan metal kutuda beğenmediğiniz bir özelliği eksilterek üretime devam edebilirsiniz.

metal kutu üretimi 3d tasarımHizmet Bölümleri : 3D Tasarım

Metal kutu üretimde yapılması gereken ilk aşama ürüne ait tasarımın dijital ortamda yer almasıdır. Huzur Pano bünyesinde 3D Tasarım ve modelleme konusunda da hizmet sunmaktadır. Ürünün çizimi ve modelleme aşaması istekleriniz göz önünde bulundurularak daha önceki referans şirketlerden edindiğimiz tecrübelerle sizlere uygun tasarımı oluşturmaktayız.

Hizmetin Devamı > 3D Ürün Modelleme

MarkalamaHizmet Bölümleri : Metal Markalama

Bir sonraki aşamamızda ürünün üretim aşamasıdır. Fakat bu aşamadaki detayları Huzur Pano fabrika sitesinden inceleyebilirsiniz. Üretim aşaması tamamlandıktan sonra markanızı mutlaka ürün üzerinde belirtmelisiniz. Aynı zamanda markanızı belirtecek vurguların kalıcı olması ve ürün üzerinden kesinlikle silinmemesi gerekmektedir. Bazı durumlarda boya yardımıyla markalama yaparken bazen ise CNC Kesim yöntemiyle ürün üzerinde markanıza ait parçalara yer vermekteyiz.

Hizmetin Devamı > Ürün Markalama

Üretime karar kıldığınız taktirde bize ulaşmalısınız. Üretim süresi hakkında net bilgi vermek için iki farklı soruya yanıt bulmalısınız:

  • Ürünün ARGE aşamaları tamamlandı mı : Eğer ürünün numunesi yada tasarımı mevcut da varsa ve üretim aşamasında oluşabilecek pürüzler hakkında deneyiminiz varsa üretimin çok uzun sürmeyeceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Çünkü üretimin en çok vakit alan kısmının ürüne ait parçaların deneylerini yapmak ve garanti altına alma süresidir.
  • Ürün sıfırdan tasarlanacak : Eğer ürününüze ait herhangi tasarım veya bulgu yoksa bu taktirde üretim aşamasında biraz vakit harcanabilir. Fakat bu vakit süresi tamamıyla size aittir. Karar kılma ve istenilen ürün hakkında net olarak bilgi sahibiyseniz ürün üretimi yine çok fazla sürmeyecektir.

Üretimi fabrikamızda gerçekleşecek tüm ürünlerin tasarımları size aittir. Aynı zamanda şirketimizden sadece tasarımsal olarak destek talep ettiğiniz zamanlarda da ürün tasarımı tamamıyla size aittir.

+90 (216) 499 53 01 veya +90 (216) 499 53 02 iletişim numaralarından bize ulaşabilirsiniz. Bizimle iletişim sayfamızı ziyaret ederek adres ve mail bilgilerimize ulaşabilirsiniz.