Ziyaretçi Defteri

(Sizden Gelen Yorumlar)

 
 
 
 
 
 
 
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
24 entries.
Sympa from Paris france wrote on 27 Şubat 2019 at 12:42:
Ekip olarak sizleri kutluyorum mukemmel cozumler uretiyorsunuz urunleriniz kalitesi ve goruntusu satis noktasina ciro artisi getiriyor Sizleri kutluyorum
Julet from Almanya wrote on 19 Şubat 2019 at 17:03:
Die Firma Huzur Pano bietet qualitativ hochwertige Produkte mit ausgezeichnet schönem Design. Zudem einen sehr guten Kundenservice.
Ali from Istanbul wrote on 18 Şubat 2019 at 20:47:
Çok harikasınız yaptığınız işlerle, başarılar diliyorum
Hasan from Sertoğlu wrote on 18 Şubat 2019 at 15:05:
თანამედროვე, ხარისხიანი დიზაინით. მოდულური სისტემა ძალიან მარტივათ შეიგიძლიათ დამონტაჯოთ თქვენ თითონ. მათ შეუძლიათ მსოფლიოს ნებისმიერ წერტილში გაგზავნა. კორპორატიული ფირმა ჰუზურ ფანო.
Hasan from Sertoğlu wrote on 18 Şubat 2019 at 14:50:
Son derece modern, kaliteli tasarımlar . Kurulumu ise kendinizin yapabileceği şekilde çok basit tasarlanmış. Dünyanın her yerine gönderebiliyorlar. Kurumsallığınız ürünlerinize yansımış. Ellerinize sağlık Huzur Pano.
Asiye Karademir from Istanbul wrote on 18 Şubat 2019 at 14:35:
Gunler yuzlu ve enerjik calisan kadrosu ile alisveristen keyif alinan harika marka. Alisverisi keyfe donusturdugunuz için teşekkür ederiz
Ali from İstanbul wrote on 18 Şubat 2019 at 13:38:
Olaganustu Bir Ekip👏🏻👏🏻 Istediginiz Ve Dusundugunuz Urune Aninda Cozum Uretebiliyorlar Mukemmel Onemli Bir Ozellikleri Var Musteriyi Memnun Etmek Icin Her Turlu Cozumu Uretirler Kalite Ve Yenilige Cok Onem Veren Bir Ekip Uzun Yillardan Beri Calisiyorum Başarılarınızın devamını diliyorum 👏🏻👏🏻
Ozkan from İstanbul wrote on 18 Şubat 2019 at 13:35:
Harika bir ürün kaliteli tasarım müşteri ile güler yüzlü ilgi emegi gecen tüm calışanlara teşekkür ederim.
Serpil from Istanbul wrote on 18 Şubat 2019 at 13:23:
Çok kaliteli ürünler ... Başarılı tasarımlar...
Arda from Konya wrote on 18 Şubat 2019 at 13:20:
İşini hakkı ile yapıp bir vida dahi eksik bırakmayan bir firma.
Turan Doğru from İstanbul wrote on 18 Şubat 2019 at 12:46:
Marketimize bir reyon lazım olmuştu uzun bir arayıştan sonra manav reyonu ile tanıştım dürüst işinin ehli bir firma uzman kadrosu ile hizmet veriyorlar ve marketimize uygun olabilecek reyonu bize sundular ve muhteşem oldu özellikle Özcan beye çok teşekkür ederim ellerinize sağlık.
Ömer from Almaya wrote on 17 Şubat 2019 at 13:43:
Wir wollten in der Türkei Obst-/Gemüsestände in Auftrag geben. Ich muss sagen, Sie haben uns nicht als Eurobank angesehen und boten einen hilfreichen direkten Service mit dem Verkäufer an und haben uns im genauen Detail beraten. Unsere Produkte haben wir zur vollsten Zufriedenheit erhalten. Wir haben es selbst aufgebaut und sind seit 1,5 Jahren sehr zufrieden damit. Wir danken Huzur Pano recht herzlich.
Ömer from Almanya wrote on 17 Şubat 2019 at 13:32:
Türkiye de memleketimde manav reyonu yaptırmak istedim. Bizi Almancı , Euro bankası olarak görmeyip güler yüzlü satış uzmanları karşılayıp detaylı bilgilendirme yaptılar. Ürünümüzü istediğimiz gibi teslim aldık. Biz kurduk. 1,5 senedir kullanıyoruz. Tüm Huzur Pano ekibine teşekkür ediyorum.
Cihat öztürk from Samsun / atakum wrote on 17 Şubat 2019 at 00:21:
Çok güzel birbrinden farklı manav reyonları. tebrik ediyorum. Canlı rnkleri ile çok kaliteli ve uzun ömürlü oldugu göze batıyor
Özcan Ünal wrote on 17 Şubat 2019 at 00:14:
Güzel manav reyonu ürünleri
Sayim from PARIS FRANCE wrote on 15 Şubat 2019 at 21:21:
Olaganustu bir ekip istediginiz ve dusundugunuz urune aninda cozum uretebiliyorlar mukemmel onemli bir ozellikleri var musteriyi memnun etmek icin her turlu cozumu uretirler kalite ve yenilige cok onem veren bir ekip Uzun yillardan beri calisiyorum urunleri uzun omurlu ve kaliteli
Özgür from İzmit wrote on 15 Şubat 2019 at 21:09:
Müşteri ile çok yakından ilgileniliyor. Tasarımcıları çok başarılı. Ürünler kaliteli. Çok memnun kaldım.
Neslihan from İstanbul wrote on 15 Şubat 2019 at 21:09:
Şık ve kullanışlı tasarımlarıyla, bol seçenekle dolu bir firma. Müşteri ilişkileri gayet iyi. Kesinlikle tavsiye ederim.
Suat from İstanbul wrote on 15 Şubat 2019 at 20:57:
Modül sistem kolay kurulum şık görünüm ahşapla metalın buluşması elinize sağlık arkadaşlar
Öznur from Samsun wrote on 15 Şubat 2019 at 20:57:
Ürünler çok kaliteli ve güzel zamanında ürünümü teslim aldım teşekkürler
Emre Koçak from Sinop wrote on 13 Şubat 2019 at 21:46:
Manav reyonu siparişi için bir arkadaş referansıyla anlaştık aynı gün içerisinde tarafıma ulaşıldı ve istediğim ölçülerde yeniden manav reyonu tasarlandı.
Özcan from Sinop wrote on 10 Şubat 2019 at 00:12:
Birbirinden Harika Ürünleri ile mükemmel hizmet anlayışı . Tebrik ediyorum
Ahmet from HP2 wrote on 10 Şubat 2019 at 00:10:
ürün oldukça kaliteli ve uzun ömürler boyunca kullanabileceğimiz şekilde olduğu için sağ olun.
Emir from İstanbul wrote on 10 Şubat 2019 at 00:08:
Ürün yerimize özel olarak tekrar imal edildi ve uyarlandı. Ustalara teşekkürlerimi sunuyorum.

Manav Reyonu Yorumları

Artık günümüzde Meyve ve sebze rafı almadan önce Manav Reyonu Yorumları kısmından müşterilerin gerçek yorumlarını canlı olarak takip edebilirsiniz. Bu yorumlar sizlere çok fazla bilgi verecektir. Bu sayede alacağınız ürünü kullanan kişilerle temasa geçebileceğiniz gibi beklentisini karşılayıp karşılamadığı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İnternet dünyasında bir çok ürün satılabilmektedir. Küçük veya büyük , olan yada olmayan çok fazla bilgiler mevcuttur. Bu bilgilerin doğruluğu hakkında sürekli şüpheler oluşmakta olup çoğuda kötü sonuçlanabilmektedir. Yani bir İnternet sitesi kuran istediği ürünü koyup en güzel şekilde süsleyip tanıtımını yapabilmektedirler. Bunu müşterileri kandırmak için yapan olabileceği gibi aynı zamanda sitedeki ürünü fotomontajla süsleyip müşteriye sunanlar da olabilmektedir. Bunun için bu güveni müşterilerimize sunak için o ürünle alakalı gerçek bilgileri gerçek kullanıcının ağzından sizlere sunuyoruz. Bu sayede size sunmuş olduğumuz ürünün doğruluğunu ispatlamış oluyoruz.

Market Reyonu Yorumları

Bir diğer husus ise almış olduğunuz ürünün zaman içindeki kalitesidir. Yani İnternet sayfasında çok güzel görünen ürün yalnızca bir fotoğraftan ibarette olabilmektedir. Yada ürün ilk 1-2 gün güzel durup sonrasında bir canlı çiçek gibi de solabilir. Önemli olan ürünün şeklinin güzel olması kadar , bu şeklin zaman içerisinde ki görüntüsünü bozmamasıdır.

Bir de müşteri memnuniyeti vardır. Her şey güzel olabilir. fakat size ürünü sunan veya kuran personelin tutumu da önemlidir. Bunun için bu panel bizlerin kendimizi sorgulamamız açısından da çok önemlidir.