Ziyaretçi Defteri

(Sizden Gelen Yorumlar)

 
 
 
 
 
 
 
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
24 entries.
Emre Koçak from Sinop wrote on 13 Şubat 2019 at 21:46:
Manav reyonu siparişi için bir arkadaş referansıyla anlaştık aynı gün içerisinde tarafıma ulaşıldı ve istediğim ölçülerde yeniden manav reyonu tasarlandı.
Özcan from Sinop wrote on 10 Şubat 2019 at 00:12:
Birbirinden Harika Ürünleri ile mükemmel hizmet anlayışı . Tebrik ediyorum
Ahmet from HP2 wrote on 10 Şubat 2019 at 00:10:
ürün oldukça kaliteli ve uzun ömürler boyunca kullanabileceğimiz şekilde olduğu için sağ olun.
Emir from İstanbul wrote on 10 Şubat 2019 at 00:08:
Ürün yerimize özel olarak tekrar imal edildi ve uyarlandı. Ustalara teşekkürlerimi sunuyorum.

Manav Reyonu Yorumları

Artık günümüzde Meyve ve sebze rafı almadan önce Manav Reyonu Yorumları kısmından müşterilerin gerçek yorumlarını canlı olarak takip edebilirsiniz. Bu yorumlar sizlere çok fazla bilgi verecektir. Bu sayede alacağınız ürünü kullanan kişilerle temasa geçebileceğiniz gibi beklentisini karşılayıp karşılamadığı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İnternet dünyasında bir çok ürün satılabilmektedir. Küçük veya büyük , olan yada olmayan çok fazla bilgiler mevcuttur. Bu bilgilerin doğruluğu hakkında sürekli şüpheler oluşmakta olup çoğuda kötü sonuçlanabilmektedir. Yani bir İnternet sitesi kuran istediği ürünü koyup en güzel şekilde süsleyip tanıtımını yapabilmektedirler. Bunu müşterileri kandırmak için yapan olabileceği gibi aynı zamanda sitedeki ürünü fotomontajla süsleyip müşteriye sunanlar da olabilmektedir. Bunun için bu güveni müşterilerimize sunak için o ürünle alakalı gerçek bilgileri gerçek kullanıcının ağzından sizlere sunuyoruz. Bu sayede size sunmuş olduğumuz ürünün doğruluğunu ispatlamış oluyoruz.

Market Reyonu Yorumları

Bir diğer husus ise almış olduğunuz ürünün zaman içindeki kalitesidir. Yani İnternet sayfasında çok güzel görünen ürün yalnızca bir fotoğraftan ibarette olabilmektedir. Yada ürün ilk 1-2 gün güzel durup sonrasında bir canlı çiçek gibi de solabilir. Önemli olan ürünün şeklinin güzel olması kadar , bu şeklin zaman içerisinde ki görüntüsünü bozmamasıdır.

Bir de müşteri memnuniyeti vardır. Her şey güzel olabilir. fakat size ürünü sunan veya kuran personelin tutumu da önemlidir. Bunun için bu panel bizlerin kendimizi sorgulamamız açısından da çok önemlidir.