Ziyaretçi Defteri

(Sizden Gelen Yorumlar)

 
 
 
 
 
 
 
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Sympa from Paris france wrote on 27 Şubat 2019 at 12:42:
Ekip olarak sizleri kutluyorum mukemmel cozumler uretiyorsunuz urunleriniz kalitesi ve goruntusu satis noktasina ciro artisi getiriyor Sizleri kutluyorum

Manav Reyonu Yorumları

Artık günümüzde Meyve ve sebze rafı almadan önce Manav Reyonu Yorumları kısmından müşterilerin gerçek yorumlarını canlı olarak takip edebilirsiniz. Bu yorumlar sizlere çok fazla bilgi verecektir. Bu sayede alacağınız ürünü kullanan kişilerle temasa geçebileceğiniz gibi beklentisini karşılayıp karşılamadığı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İnternet dünyasında bir çok ürün satılabilmektedir. Küçük veya büyük , olan yada olmayan çok fazla bilgiler mevcuttur. Bu bilgilerin doğruluğu hakkında sürekli şüpheler oluşmakta olup çoğuda kötü sonuçlanabilmektedir. Yani bir İnternet sitesi kuran istediği ürünü koyup en güzel şekilde süsleyip tanıtımını yapabilmektedirler. Bunu müşterileri kandırmak için yapan olabileceği gibi aynı zamanda sitedeki ürünü fotomontajla süsleyip müşteriye sunanlar da olabilmektedir. Bunun için bu güveni müşterilerimize sunak için o ürünle alakalı gerçek bilgileri gerçek kullanıcının ağzından sizlere sunuyoruz. Bu sayede size sunmuş olduğumuz ürünün doğruluğunu ispatlamış oluyoruz.

Market Reyonu Yorumları

Bir diğer husus ise almış olduğunuz ürünün zaman içindeki kalitesidir. Yani İnternet sayfasında çok güzel görünen ürün yalnızca bir fotoğraftan ibarette olabilmektedir. Yada ürün ilk 1-2 gün güzel durup sonrasında bir canlı çiçek gibi de solabilir. Önemli olan ürünün şeklinin güzel olması kadar , bu şeklin zaman içerisinde ki görüntüsünü bozmamasıdır.

Bir de müşteri memnuniyeti vardır. Her şey güzel olabilir. fakat size ürünü sunan veya kuran personelin tutumu da önemlidir. Bunun için bu panel bizlerin kendimizi sorgulamamız açısından da çok önemlidir.