Duvar Reyonları

 • Manav Reyonu (PR 1)

  Marketlerin sürekli değişiklik yapmalarını sağlayacak metalden modüler manav reyonudur . Bu reyonlar marketlerin duvar gibi alanlarında kullanılmaktadır. Yapılan sistem aynı zamanda orta alan içinde uyumlu hale getirilebilmektedir. Metal modüler sistem manav reyonu pr-1 modeli en aktif reyonlardan birisidir. Bu reyonda ister kuru meyve sebze , istenirse yaş meyve sebze istenirse de kasalarla da sergilenebilmektedir.

   

  Pr-1 modelinden hem modüler sistem yapılıp istenirse de uzun metraj manavlar yapılabilmektedir. Yada en ekonomik ve kullanışlı bir model olarak ta tercih sebebi olarak söylenebilir.

  Pr-1 manav tezgahı sistemi su giderli yapılıp yeşillik reyonu haline dönüştürülmekte ve bu yapılırken sistemin yapısında hiç değişiklik yapılmamaktadır. 

  Sistem aynı zamanda üzerindeki havalandırma delikleri revize edilip patates soğan gibi ürünlerin satışı da sağlanabilmektedir. Karpuzluk reyonuna dönüştürülmek istenirse sistem özel sepetle derinlik kazanıp aynı zamanda güçlendirilmektedir.

  Ailemize yüksek kalitede ve sağlıklı yiyecekler sunmamızın en önemli yolu organik gıdaları tercih etmekten geçiyor

  Sağlıklı bir yaşam denildiğinde sizin de aklınıza ilk sıralarda organik beslenme mi geliyor? Her daim bu kadar popüler olan bu konunun gerçekten sağlıklı yaşam ile ilişkisi var mı? Bu haftaki yazım bana da her fırsatta sorulan konulardan birisi olan organik beslenme ile ilgili…

  FESTİVAL 12-13 MAYIS’TA
  Sağlıklı bir yaşam sürmek için her fırsatta hatırlattığım bazı maddeler var. Adeta kendime görev edinmiş olduğum, toplumu sağlık iletişimi konusunda bilinçlendirme çalışmalarım kapsamında benimde desteklediğim Sağlıklı Yaşam Festivali’ne çok az bir zaman kaldı. MEYEV Vakfı ve Bouton Medya tarafından İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü, Halk Sağlığı Kurumu, Yeşilay Cemiyeti, Kızılay ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi destekleriyle 12-13 Mayıs’ta düzenlenecek Sağlıklı Yaşam Festivali, İstanbul’da Bağdat Caddesi Göztepe mevkiinde gerçekleşecek.
  Festivalde, beden ve ruh sağlığı üzerine sağlık iletişimi yapan ünlü isimlerin yanı sıra spor eğitmenleri, estetik-güzellik uzmanları ve diyetisyenlerle söyleşiler yapılacak. Etkinlik tamamen kamu yararına ve sağlıklı yaşam tarzı için farkındalık oluşturmak adına tüm katılımcıların destekleriyle ücretsiz olarak yapılacak ancak güvenlik sebebiyle katılım için saglikliyasamfestivali.com web sayfasından online kayıt yaptırılması gerekiyor.

  PARLAK OLMALARI İYİ DEĞİL!
  Festivalde de söyleşi konularından birisi olan sağlıklı beslenmeye her daim dikkat etmeniz gerekli. Üstelik gün geçtikçe artan hastalıklar, çevre kirliliği ve bazı gıda maddelerinin zararlarıyla ilgili duyduğumuz ve okuduğumuz birçok haber kafamızı karıştırıyor. Durum tam da böyleyken organik gıda konusu her daim gündemden düşmüyor. Öncelikle şunu belirtmek isterim ki, günümüzde ailemize yüksek kalitede yiyecekler sunmamızın en önemli yolu organik gıdaları tercih etmekten geçiyor.

  Organik olmayan ürünleri hiç tercih etmemeli miyiz?
  Bu konu hakkındaki araştırmalar uzun yıllardır sürüyor. Araştırmalar bir kenara dursun, net olan bir şey varsa o da doğru meyve ve sebzeleri organik seçiyorsanız, vücut sağlığınız için büyük bir adım atmışsınız demektir. Herhangi bir markette meyve sebze bölümünü gezdiğinizde ne görüyorsunuz? Durun, ben söyleyeyim; parlak, pürüzsüz, rengarenk meyve ve sebzeler. Raflarda muhteşem göründüklerinin farkındayım ama olması gereken bu değil. Çünkü bitkiler de insanlar gibi, doğal kusurlara sahiptir. Bitki dünyasında, bizlerin kullandığı güzellik ürünlerine eşdeğer olan şey; çiftçilerin böcekleri, yabani otları, mantar saldırılarını ve çürümeyi önlemek için kullandığı onlarca kimyasal maddedir. Saldırılara karşı savunmasız olan bitkiler daha fazla kimyasal ilaca ihtiyaç duyarlar. Bazılarıysa doğuştan şanslıdır. Onlar kimyasallardan etkilenmez.

  DAHA AZ KİMYASAL İÇERİRLER
  İngiliz Beslenme Dergisi’ndeki son meta analizine göre, organik meyve ve sebzeler genel sağlığınızı önemli ölçüde olumlu etkiler. Çünkü organik besinler daha fazla antioksidan, daha az kimyasal madde içerir. Organik beslenmek gibi akıllı yaşam tarzı seçimleri, modern yaşamın ve günümüz hayatının tüm stres ve gerginliğiyle baş etmenin en iyi yoludur.

  Neden organik gıdayı tercih edelim?
  Organik gıdalar beslenme tarzımızda yeni bir eğilim oluşturmuştur. Organik gıdalar, sorumlu birer tüketici olan bizlerin tüketilen gıdaların içeriği konusunda bilinçlenmesine katkıda bulunur. Organik meyve ve sebzeler çok sıkı denetimlerden geçerek üretilmektedir. Bu durum da bizi organik gıda tüketimine iten en önemli nedenlerden biri olmuştur. Organik et satmak amacıyla beslenen hayvanların bulunduğu otlaklarda zirai ilaçlar ve diğer kimyasal spreyler kullanılmaz. Organik yem ve yiyeceklerle beslenen hayvanların etleri de sağlıklı olur.

  ALIŞVERİŞ LİSTESİ HAZIRLAYIN
  Doğru alışveriş yapmanın ilk ve altın kuralı, ihtiyaç listesi hazırlamaktır. Markete gittiğiniz andan itibaren listenize odaklanmanız, ihtiyacınız olmayan şeyleri almanızın önüne geçer. Eğer sadece yiyecek alışverişi yapacaksanız, hazırlayacağınız listede besin piramidine dikkat edin. Meyveler, sebzeler, tam tahıllılar, süt, et, balık ve baklagiller listenizde muhakkak yer almalıdır. Sağlıksız atıştırmalıklara ve benzer ürünlere kesinlikle listenizde yer vermeyin. Daha önce, tüm marketlerin giriş kapılarının sağda olduğunu ve marketi dolaşırken saat yönünün tersine hareket ettiğinizi fark ettiniz mi? Alışveriş yaparken saat yönünün tersine hareket etmenin etkilerini araştıran bilim adamları, son derece ilginç bir neticeye varmışlar. Araştırmanın sonucuna göre; saat yönünü takip ederek alışveriş yaptığınızda, sadece ihtiyacınız olan şeyleri alıyorsunuz! Saat yönünün tersine hareket ettiğinizdeyse, orta koridorlara dizilmiş ve birçoğu sağlıksız yiyeceklerle dolu sepetlere karşı koyamıyorsunuz. Düzeni tersine çevirmek, odaklanmanızı güçleştirerek ihtiyaç dışında ve dikkatsiz alışveriş yapmanıza sebep oluyor. Market ziyaretinde, sağ kapıdan girmiş olsanız da alışverişe soldan başlayın.

  AÇ KARNINA ALIŞVERİŞE ÇIKMAYIN
  Bir diğer altın kural ise, aç karnına alışverişe çıkmamaktır. Eğer açsanız, midenizin arzuları, beyninizin emirlerinin önüne geçer. Bu gibi durumlarda da sağlıklı yiyecekler, sebze ve meyveler; almayı isteyeceğiniz son şeyler olacaktır. Bu nedenle karnınızı doyurup markete gidin ve listenize sadık kalarak alışveriş yapın.

  MEYVE-SEBZE ALIRKEN DİKKAT!
  Markete girer girmez sizi ilk karşılayan reyon; meyve, sebzelerin dizildiği raflardır. Bu reyonların bazıları içeride, bazıları hemen kapının önünde yani sokakta yer alırlar. Sokakta olanlardan mutlaka uzak durun. Eminim sokak tozu, egzoz dumanı ve benzer kirlere bulanan bu gıda maddelerini evinize götürmek istemezsiniz. Siz, marketin içine kurulan manav reyonlarından alışveriş yapın. Manav alışverişinizi yaparken, tezgahtara danışmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Unutmayın onlar, tüm reyona hakim tek kişidirler. Sebze ve meyvelerinizi pazardan almaktansa marketten alıyor olmak, alacaklarınızı dokunarak seçme imkanını verdiğinden, en doğru alışverişi yapmanızı sağlar. İhtiyaç listenizi hazırlarken, sebze ve meyvelerin isimlerinin yanında mutlaka adet de yazın. Böylece ihtiyacınızdan fazlasını almamış olursunuz.

  <

  Bazı meyve ve sebzeler, olgunlaşma sırasında etilen gazı üretiyor. Bu da beraber sakladığınız diğer meyve ve sebzelerin raf ömrünü kısaltıyor. Örneğin elma, armut, kayısı, muz, kivi, mango, şeftali ve erik gibi meyveler etilen ürettiği için olgunlaştıkça renklerinde değişim gözlemlenir. Bu yüzden patates, brokoli, havuç, lahana ve fasulye gibi etilene duyarlı sebzelerden uzak tutulmalı. Yapılan araştırmaya göre beraber saklanmaması gereken sebzeler ve meyveler şunlar:

  Elma ve karpuz: İki meyve de buzdolabında muhafaza edilmeli ancak elmanın ürettiği etilen karpuzu bozacağından birbirinden uzak tutulmalı.

  3

  undefined

  Soğan ve patates: Soğan az miktarda etilen üretse de patates soğanın kokusundan bozulmaya meyillidir.

  4

  undefined

  Muz ve diğer bütün meyve ve sebzeler: Bütün meyve ve sebzeleri muzlardan uzak tutun. Herhangi biriyle yanyana olması çabuk bozulmasına sebep olacak.

  5

  undefined

  Beraber saklanabilen meyve ve sebzeler ise şunlar:
  Kivi ve avokado: Olgunlaşana kadar dışarıda sakladıktan sonra korumak için buzdolabına koyun.

  6

  undefined

  Domates ve erik: Buzdolabında saklayın ancak en iyi tadı almak için yemeden önce oda sıcaklığına getirin.

  7

  undefined

  Nektarin, şeftali ve kayısı: Oda sıcaklığında saklanması tatlanmasını sağlayacak ancak çok erken buzdolabına koyulması tadını kaybettirir.

  8

  undefined

  Salatalık, biber, karnabahar ve brokoli: Salatalık, biber, karnabahar ve brokoliyi buzdolabında birlikte saklamak onlara zarar vermeyecektir.

  manav reyonu, manav rafı, market rafı , raf modelleri , ahşap manav reyonu , sebze reyonu ,
  grocery store, grocery shelf, grocery store shelf, shelf models, wood grocery store, vegetable grocery store,
  livsmedelsbutik, livsmedelsbutik hylla, mataffär hylla, hyllmodeller, trä livsmedelsbutik, grönsaksaffär,
  supermarkt, supermarkt plank, supermarkt plank, plank modellen, houten supermarkt, groente supermarkt,
  продуктовый магазин, бакалейная лавка, полка продуктового магазина, модели полки, продуктовый магазин древесины, овощной продуктовый магазин,
  negozio di alimentari, scaffale per alimentari, scaffale per alimentari, modelli di scaffali, negozio di alimentari in legno, negozio di alimentari di verdure,
  baqqal, baqqal şkafı, baqqal şkafı, raf modelləri, taxta baqqal, tərəvəz baqqal,
  магазин за хранителни стоки, рафтове за хранителни стоки, рафтове за хранителни стоки, модели на шелф, магазин за хранителни стоки в дърво,
  siopa grósaera, seilf grósaera, seilf siopa grósaera, samhlacha seilf, siopa grósaera adhmaid, siopa grósaera glasraí,
  食料品店、食料品棚、食料品店棚、棚モデル、木製食料品店、野菜食料品店、
  식료품 점, 식료품 선반, 식료품 점 선반, 선반 모형, 나무 식료품 점, 채소 식료품 점,
  élelmiszerbolt, élelmiszerbolt polc, élelmiszerbolt polc, polc modellek, fa élelmiszerbolt, zöldség-élelmiszerbolt,
  dagligvarebutikk, matbutikk hylle, matbutikk hylle, hylle modeller, tre matbutikk, grønnsak matbutikk,
  mercearia, prateleira do mantimento, prateleira da mercearia, modelos da prateleira, mercearia da madeira, mercearia vegetal,
  продуктовий магазин, продуктовий полк, полиця продуктових магазинів, моделі шельфу, продуктовий магазин для дерева, продуктовий магазин овочів,
  παντοπωλείο, ράφι παντοπωλείου, ράφι παντοπωλείου, μοντέλα ραφιού, ξυλουργείο ξύλου, μπακάλικο λαχανικών,

  Duvar tipi reyonlar içinde en çok kullanılan modellerden birisidir. Bu model hem sepete dökme yapılabilip , hemde kasa konulabilecek şekilde tasarlanmıştır.

 • Meyve Ve Sebze Rafı (GM-1)

  Bu sistem internetteki al ışveriş siteleri tarafından icat edilmedi tabii ki, çok analog bir geçmişi var. Çok ala kasız reyonlar olsalar bile, mısır gevreğinin yanına süt, kedi mamasının yanına tüy toplayıcı rulo koyduklarında size iyilik yaptıklarını düşünü yor olabilirsiniz. Ama gerçekten o süte ihtiyacınız var mıydı acaba?

  FİYAT ETİKETLERİ

  Süpermarketlerdeki etiketle rinde hiç tam fiyat görüyor musunuz? Fiyatların sonu hep ya 99 kuruştur, ya 49 kuruş. Çünkü 4 lira 99 kuruşluk bir ürün aslında pratikte 5 lira olsa da beyniniz 4’ü algılamayı tercih eder. Dahası fiyat etiket lerinde para birimi de yazmaz. “Sadece 4.99!” Para birimi olmadan para harcadığınızı daha az hissedersiniz

  MANEVRA ZORLUĞU

  Yanlışlıkla bir koridora girdiğinizde arabanızı sağa sola çarpmadan rahatlıkla döndürüp çıkabiliyor musunuz? Muhtemelen hayır. Onun yerine koridorun sonuna kadar ilerleyip oradan devam etmek zorundasınız. Hem belki bu arada ihtiyacınız olduğunu fark etmediğiniz bir şeyleri de alabilirsiniz. Güzel olmaz mı?

  Marketlerin Daha Çok Alışveriş Yaptırmak İçin Kullandığı Taktikler

  Yiyecek alışverişine gittiğinizde her zaman ihtiyacınız olanları alıp çıkanlardan mısınız yoksa hiç aklınızda olmadığı halde bir sürü torbayı doldurup eve gelenlerden mi? Eğer ikinci gruptaysanız üzülmeyin. Birçok insan sizinle aynı sorunu yaşıyor. İşte süpermarketlerin sizi daha fazla alışveriş yapmaya itecek taktikleri…

  Sebze-meyve reyonunun yeri

  Sağlığ ınız için çok faydalı olan  güzeller güzeli sebze ve meyveler, cüzdanınız için o kadar da faydalı olmayabilir. Neden mi? Çünkü markete girer girmez karşımıza çıkan sebze-meyve tezgâhla rının o rengarenk görüntü sü bizi daha fazla para harcamaya itiyor. Renkli sebze ve meyveleri gördüğümüzde bir anda neşeleniyor ve daha fazla para harca maya eğilimli oluyoruz. Dahası sepetimizi önce sağlıklı malzemelerle doldurduğu muzda ilerleyen raflarda karşımıza çıkacak abur cu burlara elimizi uzatırken de ken dimizi o kadar da kötü hisset miyoruz.

   

  Це факт, що ви можете побачити, наскільки страшно це виглядає; продавці, співробітники великих магазинів знають більше про нас, ніж ми, і граємо свої карти безпосередньо у нашій свідомості. Для цього є навіть спеціальна наука: роздрібна антропологія. Це наука, яка аналізує можливості магазину зробити продаж і максимально використати потенціал.

  Народні торгові тенденції в дослідженнях, проведених тисячі і тисячі теорій, вироблених і психологів, соціологів, антропологів, статистиків, які працюють разом. Зрештою, виявляється, нам дано гроші. Якщо ви знаєте принаймні частину свого “знання”, ви можете вільно просуватися по полицях, не потрапляючи в ловушку!

  1. Більшість людей йдуть на правий бік, коли вони входять в торговий центр або магазин, тому що вони використовують свою праву руку. Тому більш продуктивні продукти знаходяться з правого боку. Іншими словами, те, що ви отримуєте з правого боку, це продукти, які порадують покупців більше.

  2. Більш популярні та дорожчі продукти знаходяться в око. Тому що ми більше схильні купувати товари, які легко доступні.

  3. Ринкові кошики та автомобілі особливо великі. Оскільки розрив у кошику неправильно зрозумів у мозку і створює думку про те, що “поки я не робив достатньо покупок”. Не обманюйся лайками! Якщо ви взяли ті, котрі є у вашому списку, немає сенсу в прогалині в кімнаті.

  4. Дзеркала є одним з найважливіших пасток. Ви сповільнюєте кроки, не помічаючи. Це дозволяє проводити більше часу між гонками. Більше часу = більше покупки!

  Системи камер замкнутого зв’язку на ринках також використовуються для контролю поведінки споживачів.

 • Meyve Ve Sebze Reyonu (Code:Gr-1)

  Warum habe ich es jetzt gekauft? Dedirten Supermarket Cheats
  Wir gingen alle in den Laden, um ein Stück Joghurt zu kaufen und wir gingen mit Taschen aus.
  Dann fragen wir uns, ich frage mich, ob Joghurt? Ar er sagte.
  Also, was ist los mit Joghurt so verwirrt? Was wir kaufen, vom Marktplatz in Istanbul schön, während eine Reihe dieser Supermärkte machen jetzt unsere Gewohnheiten ändern?
  Wir empfehlen Ihnen, das Lied zu lesen, indem Sie sich dieses Lied anhören, damit Sie sich im Supermarkt fühlen

  Es gibt normalerweise keine Fenster in den Supermärkten vor dem Eingang
  Der Grund dafür ist, sich von der Außenwelt zu lösen und sich auf das Einkaufen zu konzentrieren.
  Produkte wie Joghurt, Milch und Brot sind im täglichen Konsum dicht.

  Der Grund dafür ist, Joghurt zu nehmen, während Sie andere Abschnitte besuchen
  Es gibt eine bunte Harmonie auf Augenhöhe, während du um die Tore herumläufst, um Joghurt zu bekommen

  Dies löst Ihr Gefühl von Besitz / Erwerb aus

  Direkt am Eingang zu den Supermärkten gibt es frische Produktbereiche

  Die Forschung hat gezeigt, dass Menschen beginnen, das Produkt richtig zu besuchen. Bei der Ankunft der richtigen frischen Produkte (Blumen, Gemüse, Obst etc.), um eine neue Wahrnehmung für andere Produkte gesehen zu erstellen.
  Das Produkt auf der rechten Seite ist normalerweise teurer als die zwei Produkte auf dem gleichen Regal

  Der Grund dafür liegt in unserer Wahrnehmung unserer rechten Seite.
  Einkaufswagen sind größer als sie sein sollten

  Der große Einkaufswagen gibt Ihnen eine Nachricht von “Ich kann mehr einkaufen” oder “Ich habe nicht viel bekommen”
  Die Preise der Produkte sind wie folgt: fiyat Detergent nur 19.90 TL Etiket

   

  لماذا لم أشتري الآن؟ غش Dedirten سوبر ماركت
  ذهبنا جميعا إلى المتجر لشراء قطعة من اللبن وخرجنا بالحقائب.
  ثم نسأل أنفسنا urt أتساءل عما إذا كان الزبادي؟
  إذن ما الذي يحدث مع الزبادي يختلط؟ ما هو عدد محلات السوبر ماركت هذه التي تغير عاداتنا في الوقت الذي نقوم فيه بالتسوق في اسطنبول من أماكن السوق؟
  نوصيك بقراءة الأغنية من خلال الاستماع إلى هذه الأغنية حتى تشعر في السوبر ماركت

  لا يوجد عادة نافذة في محلات السوبر ماركت خارج المدخل
  السبب في ذلك هو الابتعاد عن العالم الخارجي والتركيز على التسوق.
  المنتجات مثل الزبادي والحليب والخبز كثيفة في الاستهلاك اليومي.

  السبب في ذلك هو تناول اللبن أثناء زيارتك للأقسام الأخرى
  هناك انسجام ملون على مستوى عينيك بينما تتجول حول البوابات للحصول على اللبن

  هذا يؤدي إلى إحساسك بالملكية / الاستحواذ

  هناك أقسام المنتجات الطازجة الحق عند مدخل محلات السوبر ماركت

  أظهرت الأبحاث أن الأشخاص بدأوا زيارة المنتج بشكل صحيح. عند المدخل ، تظهر المنتجات الطازجة (الزهور ، والخضروات ، والفاكهة ، إلخ) على اليمين ، مما يخلق إدراكًا جديدًا لمنتجات أخرى.
  عادةً ما يكون المنتج الموجود على اليمين أغلى من المنتجين على الرف نفسه

  السبب في ذلك يرجع إلى إدراكنا لجانبنا الأيمن.
  عربات التسوق أكبر مما ينبغي أن تكون

  تمنحك عربة التسوق الكبيرة رسالة “يمكنني التسوق أكثر” أو “yap” لم أحصل على الكثير منها ”
  أسعار المنتجات هي كما يلي: fiyat المنظفات فقط 19.90 TL Etiket

  Im Защо го купя сега? Dedirten супермаркет Cheats
  Всички отидохме в магазина, за да си купим парче кисело мляко и излязохме с торбички.
  Тогава се питаме, че се питам дали кисело мляко?
  И какво става с киселото мляко, което става толкова объркано? Какъв е броят на тези супермаркети, които променят нашите навици в момент, когато пазаруваме в Истанбул от пазарни места?
  Препоръчваме ви да прочетете песента, като слушате тази песен, за да се чувствате в супермаркета

  В супермаркетите извън входа обикновено няма прозорец
  Причината за това е да се измъкнем от външния свят и да се съсредоточим върху пазаруването.
  Продукти като кисело мляко, мляко и хляб са гъсти в ежедневната консумация.

  Причината за това е да вземете кисело мляко, докато посещавате други раздели
  Има цветна хармония на нивото на очите, докато вървите около портите, за да получите кисело мляко

  Това задейства вашето чувство за собственост / придобиване

  Има пресни продукти раздели точно на входа на супермаркетите

  Изследванията показват, че хората започват да посещават правото на продукта. На входа, от дясно, се появяват пресни продукти (цветя, зеленчуци, плодове и др.), Създавайки ново възприятие за други продукти.
  Продуктът отдясно обикновено е по-скъп от двата продукта на същия рафт

  Причината за това се дължи на възприемането на нашата дясна страна.
  Количките за пазаруване са по-големи, отколкото би трябвало да бъдат

  Голямата количка за пазаруване ви дава съобщение “Мога да пазарувам повече” или да не съм получил твърде много ”
  Цените на продуктите са, както следва: Фиат Детергент само 19.90 TL етикет

 • Tablalı Manav Tezgahı ( Code:Pr-62)

  Tablalı manav tezgahı olarak dizayn edilmiştir. Bu sistem rafları zemine yatay pozisyonda yerleştirilmiştir.

  KODĖL NAUDOTI VALANDAI?

  Gražios daržovės ir vaisiai, kurie yra labai naudingi jūsų sveikatai, gali būti ne tokie naudingi jūsų piniginei. Kodėl? Kadangi mūsų su vaisių ir daržovių kioskų kai tik įvesite parduotuvės spalvingą vaizdą, kuris leidžia mums išleisti daugiau pinigų. Kai matome spalvingus daržoves ir vaisius, esame linksmi ir linkę išleisti daugiau pinigų. Be to, mes užpildyti mūsų cart su sveikų ingredientų Prieš pasipriešinti artimiausiais lentynos greito maisto, o taip pat išplėsti mūsų rankos nejaučia, kad blogai.

  PADIDINIMO APIBŪDINIMAS
  parduodami prekybos centruose labai brangūs produktai tiksliniai, kad kitame numeryje tema nebus pernelyg brangu parduoti mažiau homogeniškas. Taigi, jūs galėtumėte pasakyti “Aa nėra taip blogai”. Tiesą sakant, jūs tiksliai sakote, kad jau esate iš kažko, kurį atsisakytumėte pirkti, nes tai brangus.

  PARDAVIMAI VERSLUI

  Kreipdamiesi į visus kenksmingus maisto pakvietimus, paėmėte savo poreikius ir atėjo į krantą. Jūs susiduriate su nauju testu. Jis stovi šalia šokolado, kuriame tris kartus paversi savo galvą ir kodėl negalėsite pasipriešinti šiai dienai. Tai vadinama “ego išeikvojimu”. Jūsų kontrolės šaltiniai jau yra riboti ir suvartojami laikui bėgant. Kai sakote: “Mes atvykome į Kas, dabar mes esame patogūs”, jūs esate neapsaugotas.

  DAR KASA CORRIDOR

  Jis paliko dešinėje pusėje šiukšlių, kad nuosekliai priežastis daug siauro koridoriaus važiuoklės, įdėti nereikalingų dalykų, kad jums nepavyko rasti vietą norite palikti ne paskutinę minutę be būtinai nukreipti savo pirkimą.

   

  WAT ASS Gebrauch vu Stonnen?

  Schéint Geméis an Uebst déi ganz nëtzlech fir Är Gesondheet sinn net sou nëtzlech fir Är Portemonnaie. Firwat? Well vun eis géint d’Uebst a Geméis Stänn soubal Dir d’Geschäft faarweg Bild gitt dass eis méi Suen Vakanz mécht. Wa mir vill faarweg Geméis an Uebst gesinn, si mer frëndlech a mir tendéiere méi Suen ze verbréngen. Desweideren hu mir eis Weenchen mat gesond Ingredienten virun fëllt an den nächste Regaler ze JUNK Liewensmëttel erawoen gläichzäiteg Mëssverständnis eisen Hänn fillen nët esou schlecht.

  ÄNNERUNG AN AUSGESCHWUNDE PERCEPTION
  Supermarchéen si gezielt héichwäerteg, deier Produkter, niewent dem extrem teuren Hybriden, déi net e Problem sinn, manner ze verkafen. Also ech soen “Aa ass net sou schlecht”. Jo, dat ass genau dat, wat Dir och soen, dass Dir normalerweis just eppes aus geschéien huelt Iech esou deier gespillt opginn.

  SALES VUN DER GESCHAFFT

  Huelt all Äre Besoinen an Oppositioun zu Appellen aus schiedlech Liewensmëttel bis du dem Chassis kommen. Dir sidd mat engem neie Test. Hien beweegt bei der boer aschreiwen Schockela Dir Är Kapp dräimol Tour an fir e puer Grond kritt Dir Meenung an et dës Kéier ze widderstoen. Dëst gëtt “Ego Ausbrochung” genannt. Är Quelle vu Kontrollen sinn schonn begrenzt a sinn an der Zäit verbraucht. Wann Dir seet “Mir sinn an d’Kas komm, hu mer eis bequem” Dir sidd aus der Wuecht erausgefall.

  DAR KASA CORRIDOR

  Hien huet op der rietser Ofwiersäit vun de JUNK dass konsequent vu vill vun de schmuele Gank vum Chassis Ursaach, onnéideg Saache fir säi dass Dir net der Plaz Dir op der leschter Minutt ze verloossen wëllt fannen konnt onbedéngt ouni mussen Är Kaf ze viséieren.

  POURQUOI UTILISER LES HEURES?

  De beaux fruits et légumes très utiles pour votre santé ne sont peut-être pas si utiles pour votre portefeuille. Pourquoi Parce que le marché n’entre pas, l’image colorée des bancs de fruits et légumes qui nous sortent nous fait dépenser plus d’argent. Lorsque nous voyons des fruits et des légumes colorés, nous sommes joyeux et nous avons tendance à dépenser plus d’argent. De plus, nous ne nous sentons pas si mal lorsque nous accordons notre gratuité aux collations prêtes à consommer qui sont sur nos tablettes lorsque nous remplissons d’abord nos cartons avec des ingrédients sains.

  CHANGEMENTS DE PERCEPTION CHER
  Les supermarchés ciblent les produits chers et coûteux, à côté des hybrides extrêmement coûteux qui ne poseront pas de problème pour vendre moins. Donc, vous diriez “Aa n’est pas si mal”. En fait, vous dites exactement cela, vous êtes déjà à court de quelque chose que vous abandonneriez l’achat parce que c’est cher.

  VENTES PAR AFFAIRES

  En s’opposant aux appels de tous les aliments nuisibles, vous avez pris vos besoins et êtes venus sur le rivage. Vous faites face à un nouveau test. Il se tient à côté de la barre de chocolat où vous tournez la tête trois fois et pourquoi vous ne pouvez pas résister à cette fois. C’est ce qu’on appelle “l’épuisement de l’ego”. Vos sources de contrôle sont déjà limitées et consommées au fil du temps. Lorsque vous dites “Nous sommes arrivés à Kas, maintenant nous sommes à l’aise”, vous êtes pris au dépourvu.

  DAR KASA CORRIDOR

  Il a quitté le côté droit de la jonque qui causent toujours d’une grande partie du couloir étroit du châssis, pour mettre les choses inutiles que vous ne pouviez pas trouver l’endroit où vous souhaitez partir à la dernière minute sans avoir nécessairement à cibler votre achat.

  manav reyonu, manav rafı, market rafı , raf modelleri , ahşap manav reyonu , sebze reyonu ,
  grocery store, grocery shelf, grocery store shelf, shelf models, wood grocery store, vegetable grocery store,
  livsmedelsbutik, livsmedelsbutik hylla, mataffär hylla, hyllmodeller, trä livsmedelsbutik, grönsaksaffär,
  supermarkt, supermarkt plank, supermarkt plank, plank modellen, houten supermarkt, groente supermarkt,
  продуктовый магазин, бакалейная лавка, полка продуктового магазина, модели полки, продуктовый магазин древесины, овощной продуктовый магазин,
  negozio di alimentari, scaffale per alimentari, scaffale per alimentari, modelli di scaffali, negozio di alimentari in legno, negozio di alimentari di verdure,
  baqqal, baqqal şkafı, baqqal şkafı, raf modelləri, taxta baqqal, tərəvəz baqqal,
  магазин за хранителни стоки, рафтове за хранителни стоки, рафтове за хранителни стоки, модели на шелф, магазин за хранителни стоки в дърво,
  siopa grósaera, seilf grósaera, seilf siopa grósaera, samhlacha seilf, siopa grósaera adhmaid, siopa grósaera glasraí,
  食料品店、食料品棚、食料品店棚、棚モデル、木製食料品店、野菜食料品店、
  식료품 점, 식료품 선반, 식료품 점 선반, 선반 모형, 나무 식료품 점, 채소 식료품 점,
  élelmiszerbolt, élelmiszerbolt polc, élelmiszerbolt polc, polc modellek, fa élelmiszerbolt, zöldség-élelmiszerbolt,
  dagligvarebutikk, matbutikk hylle, matbutikk hylle, hylle modeller, tre matbutikk, grønnsak matbutikk,
  mercearia, prateleira do mantimento, prateleira da mercearia, modelos da prateleira, mercearia da madeira, mercearia vegetal,
  продуктовий магазин, продуктовий полк, полиця продуктових магазинів, моделі шельфу, продуктовий магазин для дерева, продуктовий магазин овочів,
  παντοπωλείο, ράφι παντοπωλείου, ράφι παντοπωλείου, μοντέλα ραφιού, ξυλουργείο ξύλου, μπακάλικο λαχανικών,

 • Tablalı Manav Reyonu (Code:Pr-10 )

  Tablalı manav reyonudur. özellikle eğimli platform üzerinde yuvarlak tablaların konumlandırılmasıyla dizayn edilmiş manav tezgahıdır. Sepetler genel olarak 50 cm olup yan yüzeyleri dağılmayı minilize etmek için dikey konumlandırma yapılmıştır.

  Tablalı manav reyonunun ön yüzey derinliği bir domatesin yüzey alanın 1,5 katı olup , arka yüksekliği 8 domates yüzeyini kapsamaktadır.

  manav reyonu, manav rafı, market rafı , raf modelleri , ahşap manav reyonu , sebze reyonu ,
  grocery store, grocery shelf, grocery store shelf, shelf models, wood grocery store, vegetable grocery store,
  livsmedelsbutik, livsmedelsbutik hylla, mataffär hylla, hyllmodeller, trä livsmedelsbutik, grönsaksaffär,
  supermarkt, supermarkt plank, supermarkt plank, plank modellen, houten supermarkt, groente supermarkt,
  продуктовый магазин, бакалейная лавка, полка продуктового магазина, модели полки, продуктовый магазин древесины, овощной продуктовый магазин,
  negozio di alimentari, scaffale per alimentari, scaffale per alimentari, modelli di scaffali, negozio di alimentari in legno, negozio di alimentari di verdure,
  baqqal, baqqal şkafı, baqqal şkafı, raf modelləri, taxta baqqal, tərəvəz baqqal,
  магазин за хранителни стоки, рафтове за хранителни стоки, рафтове за хранителни стоки, модели на шелф, магазин за хранителни стоки в дърво,
  siopa grósaera, seilf grósaera, seilf siopa grósaera, samhlacha seilf, siopa grósaera adhmaid, siopa grósaera glasraí,
  食料品店、食料品棚、食料品店棚、棚モデル、木製食料品店、野菜食料品店、
  식료품 점, 식료품 선반, 식료품 점 선반, 선반 모형, 나무 식료품 점, 채소 식료품 점,
  élelmiszerbolt, élelmiszerbolt polc, élelmiszerbolt polc, polc modellek, fa élelmiszerbolt, zöldség-élelmiszerbolt,
  dagligvarebutikk, matbutikk hylle, matbutikk hylle, hylle modeller, tre matbutikk, grønnsak matbutikk,
  mercearia, prateleira do mantimento, prateleira da mercearia, modelos da prateleira, mercearia da madeira, mercearia vegetal,
  продуктовий магазин, продуктовий полк, полиця продуктових магазинів, моделі шельфу, продуктовий магазин для дерева, продуктовий магазин овочів,
  παντοπωλείο, ράφι παντοπωλείου, ράφι παντοπωλείου, μοντέλα ραφιού, ξυλουργείο ξύλου, μπακάλικο λαχανικών,

 • Manav Rafları (Code :Pr-15)

  Ürün Galvanizli çelik ten üretilip oksitlenme özelliği minimize edilmiştir. Bununla beraber uygulanan özel
  elektrostatik boya ile de kullanım ömrünü üst seviyelere çıkarmaktayız.

  Malzeme özel olarak kendi bünyemizdeki makinalarla işlenip , özel yöntemlerle demonte özeliği kazandırılmıştır.
  Bu özelliği yardımıyla kolayca sökülüp , temizlenebilme , olası hasararda tamir edilebilme veya yenisiyle değiştirme
  yeteneği kazandırılmıştır.

  Ürün ahşap gibi işlemesi zor malzeme olmadığı için müşterimizin isteği doğrultusunda değişik uygulamalar yapılabilir.
  Örneğin; led ışıklandırma , Alt kısımlara kapak , sepet veya çekmece , fiyat etiketi gibi ….

  NOT : YERİNİZE UYGUN ÖZEL ÖLÇÜLERDE ÜRETİM YAPABİLİRİZ

  التوابل لطيفة

  رائحة النقانق التي تحدثنا عنها في المقالة السابقة ، من ناحية ، رائحة الخبز الطازج في قسم منتجات المخابز ، من ناحية ، فمن المستحيل لجوعك إلى الجوع. أثبت العلم بالفعل أن الناس يقومون بمزيد من التسوق مقارنة بدولتهم المنفتحة. حسنًا ، إذا حصلت على حزمة من تلك الفطائر الجافة عندما وصلت إلى هنا ، فهل هذا سيئ؟ نعم ، عدنا مرة أخرى

  يتم إنتاج المنتج من الفولاذ المجلفن ويتم تقليل قدرته على الأكسدة. بالإضافة إلى ذلك ،
  مع الطلاء الكهروستاتيكي ، نحن نمد عمر الخدمة إلى المستويات العليا.

  يتم تصنيع هذه الماكينة خصيصًا من خلال آلاتنا الخاصة ويتم تخصيصها لتفكيكها باستخدام أساليب خاصة.
  تفكيكها أو تنظيفها أو إصلاحها أو استبدالها بسهولة عن طريق التلف المحتمل مع هذه المساعدة
  اكتسب القدرة.

  نظرًا لأن المنتج ليس مادة صعبة لمعالجة مثل الخشب ، يمكن إجراء العديد من التطبيقات وفقًا لطلب العميل.
  مثلا إضاءة LED ، غطاء القاع ، سلة أو درج ، سعرها ….

  ملاحظة: يمكننا انتاج قياساتنا الخاصة

  Schöne Gewürze

  Der Geruch der Würste, von denen wir im vorigen Artikel gesprochen haben, einerseits der Geruch von frisch gebackenem Brot in der Backwarenabteilung, andererseits ist es unmöglich für Ihren Magen zu hungern. Die Wissenschaft hat bereits bewiesen, dass die Menschen im Vergleich zu ihrem aufgeschlossenen Staat mehr einkaufen. Nun, wenn du ein Päckchen von diesen trockenen Kuchen bekommst, wenn du hier bist, wäre es dann schlecht? Ja, wir sind wieder zurück.

  Das Produkt wird aus galvanisiertem Stahl hergestellt und seine Oxidationsfähigkeit wird minimiert. Darüber hinaus
  Mit elektrostatischer Farbe verlängern wir die Lebensdauer auf die oberen Ebenen.

  Das Material wird speziell mit unseren eigenen Maschinen bearbeitet und kann mit speziellen Methoden demontiert werden.
  Mit dieser Hilfe leicht demontierbar, zu reinigen, zu reparieren oder durch mögliche Schäden zu ersetzen
  hat die Fähigkeit gewonnen.

  Da das Produkt kein schwer zu verarbeitendes Material wie Holz ist, können je nach Kundenwunsch verschiedene Anwendungen realisiert werden.
  z.B. LED-Beleuchtung, Bodenabdeckung, Korb oder Schublade, Preisschild ….

  HINWEIS: WIR KÖNNEN UNSERE SPEZIALMESSUNGEN HERSTELLEN

  NICE-KRUIDEN

  De geur van de worsten waarover we het in het vorige artikel hadden, enerzijds, de geur van versgebakken brood in het gedeelte bakkerijproducten, aan de ene kant is het onmogelijk voor je maag om te hongeren. De wetenschap heeft al bewezen dat mensen meer winkelen doen in vergelijking met hun ruimdenkende staat. Nou, als je een pakket kreeg van die droge taarten toen je hier kwam, zou het slecht zijn? Ja, we zijn weer terug.

  Het product is vervaardigd uit gegalvaniseerd staal en het oxidatievermogen ervan is tot een minimum beperkt. Bovendien
  met elektrostatische verf verlengen we de levensduur tot de bovenste niveaus.

  Het materiaal is speciaal bewerkt met onze eigen machines en is aangepast om met speciale methoden te demonteren.
  Gemakkelijk gedemonteerd, schoongemaakt, gerepareerd of vervangen door mogelijke schade met deze hulp
  heeft het vermogen opgedaan.

  Omdat het product geen moeilijk te verwerken materiaal is, zoals hout, kunnen verschillende toepassingen worden gemaakt op verzoek van onze klant.
  bijv. led-verlichting, bodembedekking, mand of lade, prijskaartje ….

  LET OP: WE KUNNEN ONZE SPECIALE METINGEN PRODUCEREN

  NICE SPICES

  Ang amoy ng sausage sa isang dako na namin na nabanggit sa isang nakaraang artikulo, ang amoy ng sariwang lutong tinapay sa panaderya pasilyo imposibleng hindi gutom, ang iyong tiyan sa isang kamay sinasabi. Saan gutom tao fed, kung ikukumpara sa kung ano ang kanilang ginagawa pa sa pamimili sa agham ay napatunayan na. Well here I am handa na kung makakuha ka ng isang pakete ng crackers na magiging masama? Oo, kami ay bumalik muli.

  Nailalarawan sa na ang oksihenasyon produkto na ginawa galvanized steel balat ay nai-minimize. Bilang karagdagan,
  inaalis namin ang buhay ng ang itaas na antas na may electrostatic pintura.

  Materyal espesyal na naproseso nang may mga machine sa aming sariling bahay, disassembled PREVIEW nagkamit sa pamamagitan ng mga espesyal na pamamaraan.
  madaling inalis sa tulong ng tampok na ito, cleanability, upang maging repaired o kapalit na posibleng hasarar
  kakayahan nagkamit.

  dahil ito ay hindi pinoproseso ang mahirap materyales tulad ng mga produkto ng kahoy ay maaaring maging iba pang mga application sa kahilingan ng aming mga customer.
  halimbawa na humantong sa pag-iilaw, ilalim na takip, basket o drawer, tag na presyo ….

  TANDAAN: TAYO MAAARING tumugma ESPESYAL NA MGA HAKBANG mong PLACE OF PRODUCTION

  Belles épices

  L’odeur des saucisses dont nous avons parlé dans l’article précédent, d’une part, l’odeur des pains fraîchement cuits dans la section des produits de boulangerie, d’une part, il est impossible pour votre estomac d’avoir faim. La science a déjà prouvé que les gens font plus de shopping que leur état d’esprit ouvert. Eh bien, si vous avez un paquet de ces tartes sèches quand vous êtes arrivé ici, ça serait mal? Oui, nous sommes de retour.

  Le produit est fabriqué à partir d’acier galvanisé et sa capacité d’oxydation est minimisée. En outre,
  avec la peinture électrostatique, nous étendons la durée de vie aux niveaux supérieurs.

  Le matériau est spécialement usiné avec nos propres machines et est personnalisé pour être démonté avec des méthodes spéciales.
  Facilement démontable, nettoyé, réparé ou remplacé par de possibles dommages avec cette aide
  a gagné la capacité.

  Parce que le produit n’est pas un matériau difficile à traiter comme le bois, diverses applications peuvent être réalisées selon la demande de nos clients.
  par exemple, éclairage led, couvercle inférieur, panier ou tiroir, étiquette de prix ….

  NOTE: NOUS POUVONS PRODUIRE NOS MESURES SPÉCIALES

   

 • Katlı Manav Reyonu (Code: Pr-2)

  – Modüler olup istenildiği zaman ilaveler ve kısaltmalar yapılıp mağazadaki dizayn değişikliklerini uyum saglar

  -Marka , logo , duvar gibi değişik konseplere renk uyumu sağlaması açısından  değişik renklerde avantaj saglamaktadır.

  -Sepet  özel  tasarım olup ergonomi ve ürün muhafazası acısından uygun dizayn oluşturulmuştur.

  -Özel olarak  aynalık tasarlanmış olup reyonu değişik portelerden zengin göstermektedir.

  -Reyonun alt kısmında plastik ayak kullanıp , zeminle reyon teması min. indirilmiştir.

  -Reyonda kullanılan yöntemle güvenlik max. ulaştırılmıştır.

  -Amortismanı (atıl duruma gelmesi halinde) diger muadillerine göre avantaj saglar.

  -Ergonomisi özel olarak tasarlanmış olup ürüne kolay ulaşılması , ürün tahliyesi ve satışa sunulması açısından ciddi avantaj sunulmuştur.

  -Reyon üç katlı olup alt kısımdan üst kısma ürün çeşitliği saglanmaktadır.

  -Sepetler oksitlenmeye karşı galvaniz çelik saçtan ürütilmektedir.

  -İsteğe bağlı özel uygulamalar yapılabilir.

  Not: Led ,ayna, su fıskiyesi , çekmece , soğutma sistemi , elektronik fiyat etiketi , tekerlek  gibi seçenekler  opsiyonel olarak sunulmaktadır.

  ARROZ FRUTAL VEGETAL

  Las verduras y frutas hermosas que son muy útiles para su salud pueden no ser tan útiles para su billetera. Por qué? Debido a que el mercado no ingresa, la colorida imagen de los bancos de frutas y vegetales que salen de nosotros nos hace gastar más dinero. Cuando vemos frutas y verduras coloridas, somos alegres y tendemos a gastar más dinero. Además, no nos sentimos tan mal cuando ampliamos nuestra propina a los refrigerios listos para consumir que están en nuestros estantes cuando llenamos nuestros cartones con ingredientes saludables primero.

   

  VEGETABLE FRUIT RICE

  Fallegt grænmeti og ávextir sem eru mjög gagnlegar fyrir heilsuna þína geta ekki verið svo gagnlegar fyrir veskið þitt. Af hverju? Vegna þess að markaðurinn kemst ekki inn, gerir litrík mynd af ávöxtum grænmeti bekkjum sem koma út úr okkur til að eyða meiri peningum. Þegar við sjáum litríka grænmeti og ávexti erum við kát og við höfum tilhneigingu til að eyða meiri peningum. Þar að auki líður okkur ekki svo slæmt þegar við tökum góðan drykk á tilbúna snakkana sem eru á hillum okkar þegar við fyllum öskjur okkar fyrst með heilbrigðum hráefnum.

  AUGALINIAI VAISIŲ RYŽIAI

  Gražios daržovės ir vaisiai, kurie yra labai naudingi jūsų sveikatai, gali būti ne tokie naudingi jūsų piniginei. Kodėl? Kadangi “markete” neįeina, spalvingas laukinių vaisių ir daržovių suolų vaizdas, kuris mums išleidžia daugiau pinigų. Kai matome spalvingus daržoves ir vaisius, esame linksmi ir linkę išleisti daugiau pinigų. Be to, mes nesijaučiame taip blogai, kai pratęsime savo pinigus į gatavus užkandžius, kurie yra mūsų lentynose, kai pirmą kartą užpildome mūsų dėžes sveikiems ingredientams.

   

  VEGETABLE FRÜIT RICE

  Schéint Geméis an Uebst déi ganz nëtzlech fir Är Gesondheet sinn net sou nëtzlech fir Är Portemonnaie. Firwat? Well de Market net eraucht, de faarwege Bild vun de Fruuchtstengbéchent Bunnen, déi aus eis kommen aus ass eis méi Suen ausginn. Wa mir vill faarweg Geméis an Uebst gesinn, si mer frëndlech a mir tendéiere méi Suen ze verbréngen. Ausserdeem fille mer net sou schlecht, wann mir eis d'Gewunnecht fir d'preparéiert Snacken erwaarden, déi op eis Regaler sinn, wann mir eis Kartons mat gesondsten Zutaten zuerst fanne.

   

   

 • Pr-68 Cekmeceli Manav Reyonu

  Cekmeceli Manav Reyonu

  Manavdaki ürünün durumuna göre çekmece yardımıyla yüzey alanını çoğaltmaya veya azaltmaya yarayan manav tezgahıdır. Ortalama yerden 70 cm yükseklikte konumlandırılmış bir hareketli çekmece vardır. Bu çekmece çekilerek  sistem 3 sepete çıkarılabilmektedir.

   

  manav reyonu, manav rafı, market rafı , raf modelleri , ahşap manav reyonu , sebze reyonu ,
  grocery store, grocery shelf, grocery store shelf, shelf models, wood grocery store, vegetable grocery store,
  livsmedelsbutik, livsmedelsbutik hylla, mataffär hylla, hyllmodeller, trä livsmedelsbutik, grönsaksaffär,
  supermarkt, supermarkt plank, supermarkt plank, plank modellen, houten supermarkt, groente supermarkt,
  продуктовый магазин, бакалейная лавка, полка продуктового магазина, модели полки, продуктовый магазин древесины, овощной продуктовый магазин,
  negozio di alimentari, scaffale per alimentari, scaffale per alimentari, modelli di scaffali, negozio di alimentari in legno, negozio di alimentari di verdure,
  baqqal, baqqal şkafı, baqqal şkafı, raf modelləri, taxta baqqal, tərəvəz baqqal,
  магазин за хранителни стоки, рафтове за хранителни стоки, рафтове за хранителни стоки, модели на шелф, магазин за хранителни стоки в дърво,
  siopa grósaera, seilf grósaera, seilf siopa grósaera, samhlacha seilf, siopa grósaera adhmaid, siopa grósaera glasraí,
  食料品店、食料品棚、食料品店棚、棚モデル、木製食料品店、野菜食料品店、
  식료품 점, 식료품 선반, 식료품 점 선반, 선반 모형, 나무 식료품 점, 채소 식료품 점,
  élelmiszerbolt, élelmiszerbolt polc, élelmiszerbolt polc, polc modellek, fa élelmiszerbolt, zöldség-élelmiszerbolt,
  dagligvarebutikk, matbutikk hylle, matbutikk hylle, hylle modeller, tre matbutikk, grønnsak matbutikk,
  mercearia, prateleira do mantimento, prateleira da mercearia, modelos da prateleira, mercearia da madeira, mercearia vegetal,
  продуктовий магазин, продуктовий полк, полиця продуктових магазинів, моделі шельфу, продуктовий магазин для дерева, продуктовий магазин овочів,
  παντοπωλείο, ράφι παντοπωλείου, ράφι παντοπωλείου, μοντέλα ραφιού, ξυλουργείο ξύλου, μπακάλικο λαχανικών,

 • Manav Tezgahı ( Code:Pr 34)

  Manav reyonlarında sınır tanımayan birbirinden güzel tasarımlar Pratik Reyon kalitesiyle buluşmaktadır. Marketler için en önemli konulardan biri modüler sistemlerdir.
  Yaptıgımız sistemler sürekli yenilemeye ve değişime uygundur.

  Belles épices

  L’odeur des saucisses dont nous avons parlé dans l’article précédent, d’une part, l’odeur des pains fraîchement cuits dans la section des produits de boulangerie, d’une part, il est impossible pour votre estomac d’avoir faim. La science a déjà prouvé que les gens font plus de shopping que leur état d’esprit ouvert. Eh bien, si vous avez un paquet de ces tartes sèches quand vous êtes arrivé ici, ça serait mal? Oui, nous sommes de retour.

  MUSIQUE TEMPOSU

  Avez-vous déjà remarqué que vous aviez marché plus lentement que vous avez toujours traversé cette musique tranquille au supermarché? Parce qu’avec cette musique il se calme, ne te presse pas, tu commences à marcher sur cette temp. La meilleure chose à faire est de mettre vos écouteurs. Votre musique, la vôtre, vos achats …

  CARTES DE RABAIS

  Même si c’était un supermarché où vous vous êtes rendu pour la première fois, vous avez demandé: «Avez-vous une carte de fantaisie? Lorsque vous dites «non», vous offrez immédiatement une carte gratuite pour vous aider et, à ce stade, je vous dis combien vous pouvez obtenir une réduction. C’est bien sûr bien sûr, mais rappelez-vous que tous les achats que vous avez achetés sont enregistrés, que les publicités sont hors de portée et que les remises sont adaptées à vos habitudes d’achat.

  NICE SPICES

  ძეხვის სუნი წინა სტატიაში ვისაუბრეთ ერთის მხრივ, საცხობი პურის ნაწარმში, ახლად გამომცხვარი პურის სუნი, ერთის მხრივ, შეუძლებელია თქვენი კუჭის შიმშილისთვის. მეცნიერებმა უკვე დაამტკიცეს, რომ ხალხი უფრო შოპინგს აკეთებს, ვიდრე მათი ღია მოაზროვნე სახელმწიფო. კარგად, თუ თქვენ გაქვთ პაკეტი იმ მშრალი pies როდესაც თქვენ აქ, იქნებოდა ცუდი? ჰო, ჩვენ კვლავ დავბრუნდებით.

  მუსიკა TEMPOSU

  გსმენიათ ოდესმე შეამჩნია, რომ შენ ფეხით ნელა, ვიდრე ყოველთვის ფეხით ამ წყნარ მუსიკის თამაშობენ სუპერმარკეტში? იმის გამო, რომ მუსიკის ეს calms down, არ ჩქარობს, თქვენ დაიწყება ფეხით, რომ დროებითი. საუკეთესო რამ გააკეთოთ თქვენი ყურსასმენები. შენი მუსიკა, თქვენი, შენი სავაჭრო …

  ფასდაკლების ბარათები

  მაშინაც კი, თუ სუპერმარკეტი იყო, პირველად მივედი და სთხოვდი “გქონდათ ლამაზი ბარათი?” როცა ამბობ “არა”, დაუყოვნებლივ შემოგთავაზებთ უფასო ბარათს, და ამ ეტაპზე ჩემი გონება გიჩვენებთ რამდენი შეგიძლიათ მიიღოთ ფასდაკლება. კარგია, რა თქმა უნდა, მაგრამ გახსოვდეთ, რომ ყველა შეძენა, რომელიც თქვენ შეიძინა გადაარჩინა, განცხადებები, რომლებიც გარეთ და ფასდაკლება ფასდება მიხედვით თქვენი ყიდვის ჩვევები.

   

  NICE SPICES

  Lukten av korv som vi pratat om i föregående artikel, å ena sidan lukten av nybakade bröd i bageriprodukterna, å ena sidan är det omöjligt för din mage att hungra. Vetenskap har redan visat att människor gör mer shopping jämfört med deras öppet tillstånd. Tja, om du har ett paket från de torra pajerna när du kom hit skulle det vara dåligt? Ja, vi är tillbaka igen.

  MUSIC TEMPOSU

  Har du någonsin märkt att du gick långsammare än du alltid promenerade genom denna tysta musik som spelades i snabbköpet? För med den där musiken lugnar du sig, skyndar inte, du börjar gå på det temp. Det bästa är att få din hörlurar på. Din musik, din, din shopping …

  Rabattkort

  Även om det var en stormarknad gick du till för första gången och frågade “hade du ett fint kort?” När du säger nej, erbjuder du omedelbart ett gratis kort som hjälper dig, och vid det här tillfället berättar mitt sinne om hur mycket du kan få rabatt. Det är fint självklart, men kom ihåg att alla inköp som du har köpt sparas, de annonser som är ute av vägen och rabatterna är formade enligt dina köpvanor.

  التوابل لطيفة

  رائحة النقانق التي تحدثنا عنها في المقالة السابقة ، من ناحية ، رائحة الخبز الطازج في قسم منتجات المخابز ، من ناحية ، فمن المستحيل لجوعك إلى الجوع. أثبت العلم بالفعل أن الناس يقومون بمزيد من التسوق مقارنة بدولتهم المنفتحة. حسنًا ، إذا حصلت على حزمة من تلك الفطائر الجافة عندما وصلت إلى هنا ، فهل هذا سيئ؟ نعم ، عدنا مرة أخرى

  الموسيقى MEMIC TEMPOSU

  هل لاحظت أنك تسير أبطأ مما كنت دائما تسير في هذه الموسيقى الهادئة في السوبر ماركت؟ لأنه مع تهدئة تلك الموسيقى ، لا تستعجل ، تبدأ في السير على هذه الدرجة من الحرارة. أفضل شيء فعله هو تشغيل سماعات الرأس. موسيقاك ، لك ، تسوقك …

  بطاقات الخصم

  حتى لو كان هناك سوبر ماركت ذهبت إليه لأول مرة ، يسأل “هل لديك بطاقة خيالية؟” عندما تقول “لا” ، فأنت تقدم على الفور بطاقة مجانية لمساعدتك ، وعند هذه النقطة ، تخبرك عقلي بمدى حصولك على خصم. إنه أمر جيد بالطبع ، ولكن تذكر أن جميع المشتريات التي اشتريتها يتم حفظها ، والإعلانات التي تكون بعيدة عن الطريق ، والخصومات تتشكل وفقًا لعادات الشراء الخاصة بك.

   

 • Tablalı Manav Reyonu (Code:PR 173)

  - Modüler olup istenildiği zaman ilaveler ve kısaltmalar yapılıp mağazadaki dizayn değişikliklerini uyum saglar
  – Marka , logo , duvar gibi değişik konseptlere renk uyumu sağlaması açısından değişik renklerde avantaj saglamaktadır.
  – Sepet özel tasarım olup ergonomi ve ürün muhafazası acısından uygun dizayn oluşturulmuştur.
  – Özel olarak aynalık tasarlanmış olup reyonu değişik portelerden zengin göstermektedir.
  – Reyonun alt kısmında plastik ayak kullanıp , zeminle reyon teması min. indirilmiştir.
  – Reyonda kullanılan yöntemle güvenlik max seviyeye ulaştırılmıştır.
  – Amortismanı (atıl duruma gelmesi halinde) diğer muadillerine göre avantaj saglar.
  – Ergonomisi özel olarak tasarlanmış olup ürüne kolay ulaşılması , ürün tahliyesi ve satışa sunulması açısından ciddi avantaj sunulmuştur.
  – Reyon üç katlı olup alt kısımdan üst kısma ürün çeşitliği saglanmaktadır.
  – Sepetler oksitlenmeye karşı galvaniz çelik saçtan üretilmektedir.
  – İsteğe bağlı özel uygulamalar yapılabilir.

  Not: Led ,ayna, su fıskiyesi , çekmece , soğutma sistemi , elektronik fiyat etiketi , tekerlek gibi seçenekler opsiyonel olarak sunulmaktadır.

   

  – ეს არის მოდული და შესაძლებელია მოთხოვნისამებრ და დამატებების გაკეთება, როდესაც მოთხოვნილია და შეიცვალოს დიზაინის ცვლილებები მაღაზიაში
  – სხვადასხვა ცნებები, როგორიცაა ბრენდი, ლოგო, კედელი და სხვა. ფერის ადაპტაციის თვალსაზრისით სხვადასხვა ფერის უპირატესობაა.
  – კალათა სპეციალურად შექმნილია და ერგონომიურად არის შემუშავებული და შესაფერისი პროდუქტის დაცვისთვის.
  – სპეციალურად შექმნილი სარკე და აჩვენე ლოსიონი სხვადასხვა პორტალებში.
  – გამოიყენეთ პლასტიკური ფეხები ქვედა ნაწილში და დააწესეთ იატაკზე სექციის ნაწილი. ეს უკვე შემცირდა.
  – უსაფრთხოების დონე მიღწეულია მეთოდით რეიდონში.
  – ცვეთა (უმოქმედობის შემთხვევაში) უპირატესობას ანიჭებს სხვა კოლეგებს.
  – ერგონომიკა სპეციალურად შექმნილია პროდუქტის, პროდუქციის ევაკუაციისა და გაყიდვების ხელმისაწვდომობის თვალსაზრისით სერიოზული უპირატესობის შესასრულებლად.
  – განყოფილებაში სამი სართულია და პროდუქტის ჯიშის ქვედადან ზედა ნაწილშია მოწოდებული.
  – კალათები მზადდება გალვანური ფოლადის ფურცლისგან დაჟანგვის საწინააღმდეგოდ.
  – საბაჟო განაცხადების მიღება შეიძლება მოთხოვნისთანავე.

  შენიშვნა: ოფციები, როგორიცაა LED, სარკე, წყლის შადრევანი, უჯრა, გაგრილების სისტემა, ელექტრონული ფასი, საჭე არის სურვილისამებრ.
  გაყიდვების ბიზნესი

  ყველა საზიანო საჭმლის მოწინააღმდეგეების დაპირისპირებით, შენს საჭიროებებს იღებ და სანაპიროზე მოვედი. თქვენ ახალ გამოცდას ემსახურება. იგი დგას შოკოლადის ბარსის გვერდით, სადაც თქვენ სამჯერ ჩაგივლით და რატომ ვერ აღუდგებით ამ დროს. ეს ე.წ. “ეგ სიღრმე” ეწოდება. თქვენი რესურსების კონტროლი უკვე შეზღუდულია და დროთა განმავლობაში მოხმარდება. როცა ამბობთ, “ჩვენ მივედით კასში, ახლა ჩვენ კომფორტულად ვართ”.

  DAR KASA CORRIDOR

  მიზეზი, რის გამოც მუდმივად მარცხნივ მყოფი კაპიტალის დერეფნები მუდმივად ვიწროდ არის ის, რომ თქვენ უნდა შეიძინონ საჭირო ნივთები, რომ დატოვონ ადგილი, თუ გსურთ უკანასკნელი წუთიდან უსასყიდლოდ დატოვონ.

   

  – Det är modulärt och det är möjligt att lägga till tillägg och förkortningar vid behov och anpassa designändringar i affären
  – Olika begrepp som märke, logotyp, vägg etc. ger fördelar i olika färger när det gäller färganpassning.
  – Varukorgen är specialdesignad och ergonomiskt utformad och lämplig för produktskydd.
  – Särskilt utformad spegel och visa lotionen rik på olika portaler.
  – Använd en plastfot längst ned på aggregatet och sätt golvet till sidan av sektionen min. Det har minskat.
  – Säkerhetsnivån har nåtts med metoden som används vid Reydon.
  – Avskrivningar (i händelse av viloläge) ger en fördel jämfört med andra motsvarigheter.
  – Ergonomi har specialdesignats för att erbjuda en seriös fördel när det gäller enkel tillgång till produkten, produktflykt och försäljning.
  – Det finns tre våningar i avdelningen och sortimentet finns från botten till toppen.
  – Korgar är tillverkade av galvaniserat stålplåt mot oxidation.
  – Anpassade applikationer kan göras på förfrågan.

  Obs! Alternativ som LED, spegel, vatten fontän, lådor, kylsystem, elektronisk prislapp, hjul är valfritt.
  FÖRSÄLJNING PER VERKSAMHET

  Genom att motsätta samtal av all skadlig mat tog du dina behov och kom till stranden. Du står inför ett nytt test. Han står bredvid chokladbaren där du vrider huvudet tre gånger och varför du inte kan motstå den här tiden. Detta kallas “ego utarmning”. Dina kontrollkällor är redan begränsade och förbrukas över tiden. När du säger “Vi kom till Kas, nu är vi bekväma” du är bortskuten.

  DAR KASA CORRIDOR

  Anledningen till att korridorerna av kassörerna som ständigt är från vänster till höger ständigt förminskas är att du måste köpa nödvändigheterna som du inte kan hitta en plats att lämna om du vill lämna onödiga saker i sista minuten.

   

  – វាជាម៉ូឌុលហើយវាអាចបង្កើតបន្ថែមនិងអក្សរកាត់នៅពេលត្រូវបានស្នើសុំនិងដើម្បីសម្របតាមការផ្លាស់ប្តូរការរចនានៅក្នុងហាង
  – គំនិតជាច្រើនដូចជាផ្លាកយីហោស្លាកសញ្ញាជញ្ជាំងជាដើមផ្តល់នូវអត្ថប្រយោជន៍នៅក្នុងពណ៌ផ្សេងគ្នាទាក់ទងនឹងការបន្សាំពណ៌។
  – កញ្ចប់ត្រូវបានរចនាឡើងយ៉ាងពិសេសនិងត្រូវបានរចនានិងមានលក្ខណ ergonomically និងសមរម្យសម្រាប់ការការពារផលិតផល។
  – កញ្ចក់ដែលបានរចនាឡើងយ៉ាងពិសេសហើយបង្ហាញពីឡេដែលសម្បូរទៅដោយវិបផតថល។
  – ប្រើជើងប្លាស្ទិចនៅផ្នែកខាងក្រោមនៃឧបករណ៍និងកំណត់ជាន់ទៅផ្នែកម្ខាងនៃផ្នែកនាទី។ វាត្រូវបានគេកាត់បន្ថយ។
  – កម្រិតសន្តិសុខត្រូវបានគេឈានដល់ដោយវិធីសាស្រ្តដែលត្រូវបានប្រើនៅ Reydon នេះ។
  – រំលស់ (ក្នុងករណីដែលមិនមានការងារធ្វើ) ផ្តល់អត្ថប្រយោជន៍ជាងសមភាគីផ្សេងទៀត។
  – ergonomic ត្រូវបានរចនាឡើងយ៉ាងពិសេសដើម្បីផ្តល់អត្ថប្រយោជន៍ដ៏សំខាន់មួយនៅក្នុងលក្ខខណ្ឌនៃការចូលដំណើរការងាយស្រួលទៅផលិតផលការជម្លៀសផលិតផលនិងការលក់។
  – មានបីជាន់នៅក្នុងនាយកដ្ឋាននិងប្រភេទផលិតផលដែលត្រូវបានផ្តល់ពីបាតទៅកំពូល។
  – កន្ត្រកត្រូវបានផលិតពីសន្លឹកដែកស័ង្កសីប្រឆាំងនឹងការកត់សុី។
  – កម្មវិធីផ្ទាល់ខ្លួនអាចត្រូវបានធ្វើឡើងតាមការស្នើសុំ។

  ចំណាំ: ជម្រើសដូចជា LED, កញ្ចក់, ប្រភពទឹក, រន្ធ, ប្រព័ន្ធត្រជាក់, តំលៃអគ្គិសនី, កង់អាចរកបាន។
  ជំនួញដោយអាជីវកម្ម

  ដោយប្រឆាំងនឹងការអំពាវនាវនៃអាហារបង្កគ្រោះថ្នាក់ទាំងអស់អ្នកបានយកសេចក្តីត្រូវការរបស់អ្នកហើយបានទៅដល់ច្រាំង។ អ្នកកំពុងប្រឈមនឹងការធ្វើតេស្តថ្មី។ គាត់ឈរជាប់របារសូកូឡាដែលអ្នកងាកក្បាលរបស់អ្នកបីដងហើយហេតុអ្វីអ្នកមិនអាចទប់ទល់ពេលនេះ។ នេះត្រូវបានគេហៅថា “ការថយចុះអត្ថិភាព” ។ ប្រភពនៃការគ្រប់គ្រងរបស់អ្នកត្រូវបានកំណត់រួចហើយនិងត្រូវបានគេប្រើប្រាស់ជាយូរមកហើយ។ នៅពេលដែលអ្នកនិយាយថា “យើងបានមកដល់កាសឥឡូវនេះយើងមានអារម្មណ៍ស្រួល” អ្នកត្រូវចាប់ខ្លួន។

  ដារ៉ាកាសាអេរ៉ូឌ័រ

  ហេតុផលដែលច្រករបៀងរបស់អ្នកគិតលុយដែលមានជានិច្ចពីឆ្វេងទៅស្តាំត្រូវបានបង្រួមជានិច្ចគឺអ្នកត្រូវទិញអ្វីដែលចាំបាច់ដែលអ្នកមិនអាចរកកន្លែងចាកចេញបានប្រសិនបើអ្នកចង់ទុកអ្វីៗដែលមិនចាំបាច់នៅនាទីចុងក្រោយ។

  – モジュールは随時追加され、設計変更を行った略語は、店舗内の右側に合わせて
  – ブランド名、ロゴ、色、コンプライアンスを確保するという点では、このような異なる色で壁など異なる概念に便益を提供しています。
  – バスケットは特別に設計され、人間工学的に設計され、製品の保護に適しています。
  – 特別にデザインされた鏡で、さまざまなポータルに豊富なローションを表示します。
  – ユニットの底部にプラスチック製のフットを使用し、床をセクション分の側面に設定します。これは、削減されました。
  – Reydonで使用されている方法でセキュリティレベルに達しました。
  – 減価償却(アイドル状態の場合)は、他のカウンターパートより有利です。
  – 製品の人間工学を利用可能と販売の面で大きな利点を提供、特別に設計された製品の排出を達成することは容易です。
  – 部署には3つのフロアがあり、品種は下から上まで提供されます。
  – バスケットは、亜鉛めっき鋼板から酸化に対して製造されています。
  カスタムアプリケーションはリクエストに応じて作成できます。

  注:LEDは、そのようなホイールのオプションとして、ミラー、噴水、引き出し、冷蔵庫、電子値札は、オプションとして用意されています。
  ビジネスセールス

  すべての有害な食べ物の呼び出しに反対することによって、あなたはあなたの必要を取り、海岸に来た。あなたは新しいテストに直面しています。彼はあなたの頭を3回回し、なぜこの時間に抵抗できないのかチョコレートバーの横に立っています。これは「自我枯渇」と呼ばれています。あなたの制御源はすでに制限されており、時間の経過と共に消費されます。フルあなたは不注意な狩り言うとき、「私たちは、もはやああ、安全で快適じゃないんです」。

  ダー・カサ・コリドール

  彼は一貫してあなたの購入をターゲットに必ずしもなくても、あなたが最後の最後で残しておきたい場所を見つけることができませんでした不要なものを入れるために、シャーシの狭い廊下の多くの原因ジャンクの右側を残しました。

   

 • PR 79 – Orta Alan Manav Reyonu

  marketlerin özellikle girişinde kullanılan ve karşılama amaçlı dizayn edilmiş manav tezgahlarıdır.

   

  manav reyonu, manav rafı, market rafı , raf modelleri , ahşap manav reyonu , sebze reyonu ,
  grocery store, grocery shelf, grocery store shelf, shelf models, wood grocery store, vegetable grocery store,
  livsmedelsbutik, livsmedelsbutik hylla, mataffär hylla, hyllmodeller, trä livsmedelsbutik, grönsaksaffär,
  supermarkt, supermarkt plank, supermarkt plank, plank modellen, houten supermarkt, groente supermarkt,
  продуктовый магазин, бакалейная лавка, полка продуктового магазина, модели полки, продуктовый магазин древесины, овощной продуктовый магазин,
  negozio di alimentari, scaffale per alimentari, scaffale per alimentari, modelli di scaffali, negozio di alimentari in legno, negozio di alimentari di verdure,
  baqqal, baqqal şkafı, baqqal şkafı, raf modelləri, taxta baqqal, tərəvəz baqqal,
  магазин за хранителни стоки, рафтове за хранителни стоки, рафтове за хранителни стоки, модели на шелф, магазин за хранителни стоки в дърво,
  siopa grósaera, seilf grósaera, seilf siopa grósaera, samhlacha seilf, siopa grósaera adhmaid, siopa grósaera glasraí,
  食料品店、食料品棚、食料品店棚、棚モデル、木製食料品店、野菜食料品店、
  식료품 점, 식료품 선반, 식료품 점 선반, 선반 모형, 나무 식료품 점, 채소 식료품 점,
  élelmiszerbolt, élelmiszerbolt polc, élelmiszerbolt polc, polc modellek, fa élelmiszerbolt, zöldség-élelmiszerbolt,
  dagligvarebutikk, matbutikk hylle, matbutikk hylle, hylle modeller, tre matbutikk, grønnsak matbutikk,
  mercearia, prateleira do mantimento, prateleira da mercearia, modelos da prateleira, mercearia da madeira, mercearia vegetal,
  продуктовий магазин, продуктовий полк, полиця продуктових магазинів, моделі шельфу, продуктовий магазин для дерева, продуктовий магазин овочів,
  παντοπωλείο, ράφι παντοπωλείου, ράφι παντοπωλείου, μοντέλα ραφιού, ξυλουργείο ξύλου, μπακάλικο λαχανικών,

 • Pr-69 Cekmeceli Aynasız Manav Reyonu

  Manav tezgahı çekmeceli olup aynasız bir yapıda konumlandırılmıştır. Bu sayede ayna arkası görüntü kapanmamış olup sistem çekmeceli yapıya devam etmektedir.

  Pestisitlerin kimyasal özellikleri farklıdır. Örneğin elmada hangi tür pestisitin kullanıldığı bilinmediği için bol duru suyla yıkamak, kabuğunu soyup tüketmek en doğrusudur. Çilek gibi soyulamayan meyvelerin ise organiğini tüketmek gerekir. Ülkemizde sebze, meyve ve özellikle yeşil yapraklı sebzelerin yıkanması sırasında sirkeli su kullanılmaktadır. Ancak bazı pestisitler sirkeli suda daha etkin hale gelerek zararlı olmaktadır. Hangi sebze ve meyvede hangi pestisitin kullanıldığı bilinmediği için sirkeli suyla yıkanmamaları gerekir. Sebze ve meyveleri tamamen tarım ilacından arındırmak mümkün olmasa da duru suyla yıkayıp, özellikle yeşillikleri suda bekletmek en doğru temizleme şeklidir.

  HANGİ HASTALIKLARA YOL AÇIYOR?

  Pestisit türleri; böcekler, kemirgenler, yabani otlar, mantarlar olmak üzere 4 ana başlıkta üretilir ve 100’e yakın ticari şekli vardır. Pestisitler suda çözünme özelliklerine göre toprağa, suya karışır ve kirlenir. Uzun süre pestisitlere maruz kalan insanlarda kanser ve karaciğer, böbrek ve nörolojik hastalıklar ortaya çıkabilir. Bu yıl American Journal of Psychiatry Dergisi’nde yayınlanan bir makalede annedeki pestisit miktarı ile otizm arasında ilişki tespit edilmiştir. Pestisitler kısırlık nedenleri arasında da gösterilir.

  Yüksek miktarda meyve ve sebze tüketmenin meme kanseri riskini azalttığı biliniyordu. Şimdilerde bu araştırmanın kapsamı genişletildi ve bazı meyve ve sebze çeşitlerinin diğerlerine kıyasla meme kanseri riskini azaltmada daha etkili olduğu ortaya çıktı.

   

  Uluslararası Kanser Dergisi’nde yayınlanan araştırma kapsamında araştırmacılar invaziv meme kanseri (yayılım gösteren meme kanseri) riski olan 182,145 kadının beslenme alışkanlığı ve kanser riski arasındaki bağlantıyı anlamak için kadınlara anket uyguladılar. Araştırmacılar, kadınları yaklaşık 24 yıl boyunca belirli periyotlarla takip ettiler (Kadınların 10,911’ı invaziv meme kanserine sahipmiş). Sağlık, beslenme ve davranış değişkenlerini denetleyen bilim adamları, günde 5,5 porsiyon meyve ve sebze yiyenlerin 2,5 porsiyon (bir fincan kadar) yiyenlere oranla yüzde 11 oranında daha az meme kanseri riskine sahip olduğunu belirtti. Bu sonuç özellikle meme kanserinin en sinsi yayınlan çeşitleri için büyük bir öneme sahip.

   

  Araştırmanın başyazarı ve Harvard Üniversitesi araştırma görevlisi Maryam S. Farvid, “Meme kanseri riskini azaltmak için önemli birkaç faktör var. Daha fazla meyve ve sebze yemek ise bu riski azaltmanın en basit yolu” dedi. Araştırmacılar turpgillerden olan özellikle karnabahar, brüksel lahanası ve diğer lahana türlerinin de havuç, bal kabağı ve yer elması gibi sarı ve turuncu diğer sebzelere ek olarak kanser riskini azaltmakta oldukça etkili olduğunu belirtti.

 • Pr-16 Rampalı Manav Reyonu

  Rampalı ve girintili bir modele sahip manav tezgahıdır. Bu tezgahın aralarında girintiler mevcut ve rahat ulaşım alanlı sunmaktadır.

  Meyve nektarı en çok tüketilen kategoride

  “Günlük dilde meyve içeren her içecek için genel bir tanım olarak kullanılsa da, “meyve suyu” tanımı aslen yasa ile belirlenmiş bir ifadedir, Türk Gıda Kodeksi’ne göre meyve oranı yüzde 100 olan, tümüyle meyveden oluşan bir içecektir” diyen Dimes Pazarlama Direktörü Duygu Süleymanoğlu, “Her meyve, yüzde 100 meyve suyu işlemeye uygun değildir. Doğal halinde ekşi tada sahip, ya da kıvamı koyu meyveler, yapılarından dolayı, tek başına yüzde 100 meyve suyu olarak üretilmeye ve tüketilmeye uygun değildir. Bu tür meyveler, işlenirken belirli bir miktar su ile seyreltilir ve tat dengesinin korunması için şeker ilave edilir. Buna meyve nektarı denir. Nektarlara eklenmesine izin verilen şeker miktarı ve minimum meyve oranı yasal olarak Türk Gıda Kodeksi tarafından belirlenir. Meyve nektarı meyve oranları, meyvesine göre farklılık gösterdiği için yüzde 25-99 oranları arasında olarak ifade edilir. Ambalajın üzerinde bulunan etikette de bu şekilde belirtilir. Diğer yandan farklı meyvelerin belirli oranda karışımı ile ya da şeker yerine kullanılabilecek meyve ile tatlandırılmasıyla yüzde 100 meyve suyundan elde edilmiş çoklu meyve suyu da elde edilmesi mümkündür. Meyve aromalı içeceklerde ise meyve oranı yüzde 10 ve altındadır” dedi.

  Yüzde 100 meyve sularının sadece meyve suyundan oluştuğunu ilave şeker, koruyucu madde ya da herhangi bir katkı maddesi içermediğini söyleyen Süleymanoğlu, “Yüzde 100 meyve suları, meyvenin daldaki haline en yakınıdır. Meyveyi dalından koparıp yemek gibisi yok; ancak yüzde 100 meyve suları, meyvelerin her zaman, her yerde tüketilebilir olmasını sağlamaktadır. Günümüzün sağlıklı ve fonksiyonel ürün bilinci doğrultusunda, yüzde 100 ve sıkma meyve sularına olan tüketici ilgisi giderek artmaktadır” diye konuştu. Bağımsız araştırma sonuçlarına göre nektarın en çok tüketilen kategoride olduğunu ifade eden Süleymanoğlu sözlerini şöyle sürdürdü: “Diğer yandan, şeftali, vişne, kayısı, portakal sularına büyük ilgi gösteren tüketicilerimiz, karışık meyve sularını da çokça tüketmektedir.”

  Meyvenin kendisini tüketelim

  Meyvenin, içerik yapısı nedeniyle doğal vitamin, mineral ve lif (posa) kaynağı olduğunu bundan dolayı bireyin bağışıklık sistemini güçlendirdiğini, bedeni toksin ögelerden temizlediğini ayrıca kan şekerini dengeleyerek gereksiz enerji alımını önlediğini belirten TÜDER Gıda Komisyonu Başkanı Ayşe Cengiz, öncelik olarak meyvenin kendisinin tüketilmesi gerektiğini söyledi. Taze sıkılmış meyve suyu tüketimi hakkında Cengiz, “Burada posadan fakir bir içecek tüketmiş oluruz ayrıca oda ısısında bekleme süresine bağlı olarak okside olmuş vitamin kayıplarının da olacağını göz önüne almalıyız” dedi. Hazır, işlenmiş, endüstriyel meyve sularının tüketimi ile ilgili ise, “Bu grup hazır meyve sularının şeker içeriği, lezzet verici, katkı madde içeriği oldukça fazladır. Bilinçli beslenmede yer almasını zorunlu kalmadıkça önermeyiz. Sadece hazır meyve suları değil, basit şekerin (beyaz çay şekeri) içerdiği gıdaların tümü günlük beslenmemizde olabildiğince yer almamalıdır. Özellikle çocuk yaş grubu için daha sağlıksızdır” diye konuştu. Cengiz sözlerine şu şekilde devam etti: “Günümüz tüketicisi artık gıda seçerken sadece tüketim ihtiyacını düşünmüyor, aynı zamanda seçtiği gıdanın besin ögeleri içeriğini, sağlıkla ilişkisini irdeliyor ve tercihini ona göre kullanıyor. Bu demektir ki düne göre tüketicinin gıda tüketim bilinci farklı öncelikler doğrultusunda şekillenmekte. Düne göre meyveyi tercih eden tüketici sayısı artıyor ve gelecekte daha da artacaktır. Bu tür gıdaları üreten işletmeler tüketici beklenti ve eğilimlerini göz önüne alarak daha sağlıklı gıdalar, meyve suları üretmeliler. Son yıllarda gözle görünür şekilde tüketicilerde ‘bilinçli gıda-tüketim isteği/eğilimi’ giderek artmakta ve yaygınlaşmaktadır.”

  Meyve suyunu sağlıklı hale getirebiliriz

  7’den 70’e herkesin sıklıkla tükettiği meyve sularının içeriği ve tüketim miktarına göre kilo artışını ve bazı sağlık problemlerini tetikleyebildiğini söyleyen Diyetisyen Özlem Sert, paketli veya taze sıkılmış dahi olsa meyve sularının işlem sırasında içeriğindeki başta C vitamini, antioksidanlar ve lif miktarını önemli ölçüde kaybettiğini ifade etti. Sert, “Gün içerisinde ortalama 25-30g kadar vücudumuzun life ihtiyacı var. Günlük almamız gereken lif miktarı azaldığında hem sağlık problemleri hem de kilo artışı da tetiklenmektedir. Lifli beslenme daha çok ve uzun süre tokluk hissi yaratacağından fazla yeme hissinizi de bastıracaktır. Meyve tükettiğinizde suyuna göre çiğneme süreniz de uzayacağından beyninize tokluk sinyali de gidecektir” dedi. Sert, “Appetite dergisinde yayınlanan bir makaleye göre meyveyi bütünüyle tüketmek veya o meyvenin suyunu içmek bize aynı kaloriyi verecektir. Ama bir ara öğün olarak meyve yemeyi suyunu içmeye tercih ettiğimizde bir sonraki öğünde alacağımız kalori miktarını yüzde 15 daha azaltmış olacağız. Bunu sağlayan da elbette meyvedeki lif içeriğidir. Lif içeriği azaldığı için meyve suyunun glisemik indeks değeri de artmakta dolayısıyla kan şekerinizi de olumsuz etkileyebilmektedir. 1 portakal ortalama 60 kaloridir, 1 bardak portakal suyu için 3 adet portakal harcanır. Ayrıca portakal suyunun glisemik indeksi portakalın kendisine göre daha yüksektir. Tabiki meyve suyunu daha sağlıklı bir hale getirebiliriz. Meyveyi sıkmak yerine blenderize edebilir, içerisine sebzeler ilave edilebiliriz. Sebzelerin meyve suyunun tadını değiştirmemesi için içerisine limon suyu veya mümkünse hindistan cevizi suyu da ilave edilebilir. Kan şekerini hızlı yükseltmemesi için içerisine yağlı tohumlar veya az miktarda kuruyemiş de eklemek mümkün” diye konuştu.

  “Taze sıkılmış meyve suyu içmek vitamin alma amaçlıdır”

  Vitamin bar, otel, restaurant, cafe, ticari merkezler, market ve manav reyonları, eğlence ve alışveriş merkezleri, öğrenci yurtları, üniversiteler, meyve suyu büfeleri gibi yerlerde meyve suyu sıkma makinelerinin kullanıldığını söyleyen Cancan Meyve Presleri Pazarlama ve Satış Sorumlusu Melih Saraç kendi bünyelerinde tüm meyveler için meyve suyu sıkma makinelerinin olduğunu ifade etti. Saraç, “Hazır konsantre meyve suları genellikle katkı maddeleriyle korunarak muhafaza edilmektedir ve bu işlemler sırasında birçok aşamadan geçmekle beraber her ne kadar hijyenik ortamlarda kontrol edilerek imal edilse de gıdalar işlemlerde veya ambalajlamada göz ardı edilen anti hijyenik ortama maruz kalabilir. Bunun yanı sıra taze meyvenin vitamin ömrü sıkımdan sonraki ortalama 20 – 25 dakika aralığındadır. Bu dakikadan sonra bekleyen meyve suyu vitamin özelliğini yitirmeye başlar. Ambalajlı meyve suları özel katkı maddeleriyle tadını belli bir süre muhafaza eder fakat vitamin katkısını muhafaza edemez. Bu yüzden taze sıkılmış meyve suyu sağlık açısından önemini arttırmıştır. Dolapta bekletilmiş meyve suyunu içmek sadece serinlemek amaçlıdır, taze sıkılmış meyve suyunu içmek vitamin alma amaçlıdır ” diye konuştu.

 • Rampalı Manav Tezgahı (Code: Pr-84)

  Alt kısım standart reyonlardaki gibi kasalı sisteme sahipken üst kısmı ayarlanabilir yapıda dizayn edilmiş manav tezgahı sistemidir.

   

  8 ხილის სასარგებლო თქვენი სხეულის

  მნიშვნელოვანია, რომ სულ ცოტა 5 ხილი და ბოსტნეული ჭამა დღეში თქვენი სხეულის ძლიერი და ჯანსაღი. ამდენად, თქვენი სხეულის საჭიროა ვიტამინები და ნუტრიენტები შეუძლიათ მიიღონ.

  Nutritionists- ის მიხედვით, თუ გინდა, რომ დაიცვას თქვენი ჯანმრთელობა, ხილი უნდა მოვიტანოთ, რაც სასარგებლოა ყოველდღე.

  მიუხედავად იმისა, რომ ყველა ნაყოფი ჯანსაღი, ზოგიერთი სარგებელს მეტია, ვიდრე სხვები. აქ არის ხილი, რომელიც უნდა შეიცავდეს თქვენს დიეტაში.

  ჩვენი წინამდებარე სტატიაში გეტყვით, რომელია ყველაზე სასარგებლო 8 ხილი კარგი ჯანმრთელობისა და დღეგრძელობისთვის.

  1. ავოკადო
  ბევრი ადამიანი იგნორირებას უკეთებს, რომ ავოკადო არის ხილი, მაგრამ მართლაც! და avocado არ არის მხოლოდ ერთი ჯანსაღი ხილი გარშემო, მაგრამ ეს არის ასევე ხილი, რომელიც შეიცავს საუკეთესო ნუტრიენტები თქვენი სხეულის სურს ყოველდღე.

  ზოგი ადამიანი არ აწყობს ჭამოს ავოკადოებს, რადგან ფიქრობენ, რომ მათ მიიღებენ წონასწორობა, რადგან მათ შეიცავს ცხიმი. მაგრამ avocado ზეთები ჯანსაღი და რეალურად დაგეხმაროთ წონაში დაბალანსებული გზა.

  ყოველ დღე ნახევარ შოკოლადის მიღება ბოსტნეულის ცილის, ბოჭკოების, ვიტამინების, მინერალებისა და ცხიმოვანი მჟავების ჯანსაღი რაოდენობით.

  2. ქოქოსი
  ქოქოტი, ბუნების ერთ-ერთი საოცრება, სულ უფრო პოპულარული ხდება ხალხში. ორივე წვენი და ნაყოფი ქოქოსის ძალიან nutritious და ამავე დროს წარმოუდგენლად გემრიელი.

  ქოქოსის ხილი შეიძლება გამოყენებულ იქნას, რათა ქოქოსის რძე და გაზრდილი ბოჭკოები შეიძლება შეფასდეს cookies ან pastries.

  დამატებითი სუფთა ქოქოსის ზეთი შეიძლება გამოყენებულ იქნას, როგორც დიეტური ჩანართი, როგორც შესანიშნავი კოსმეტიკური პროდუქტი საკვები და თმის კანი.

  3. ანანასი

  ეს აუმჯობესებს საჭმლის მონელებისა და პროტეინების საჭმლის მონელებას მისი წმენდისა და გამწმენდი თვისებებით. იგი ასევე იცავს თხევადი შეკავებისგან და ტოქსინებისგან შლის.

  Acid რეფლუქს შეიძლება გამოყენებულ იქნას დიფერენცირება და ყაბზობა. იგი მიდის დიდი ჭამის შემდეგ ხორცის ან თევზის.

  4. პაპაია
  პაპაია ასევე ტროპიკული ხილის შემცველი საჭმლის მომნელებელი ფერმენტებია. ეს არის სრულყოფილი გამოსავალი ნაწლავის პარაზიტების. მით უმეტეს, თუ თესლის ჭამა ხედავთ ეფექტებს.

  ვიტამინი C და ბეტა კაროტინის მაღალ დონეზე წყალობით, ეს ხილი შესანიშნავი ანტიოქსიდანტია, რაც ხელს უწყობს უჯრედულ დაბერებას.

  მაგალითად, შეგიძლიათ მოამზადოს smoothie ერთად ანანასი და papaya როგორც გემრიელი რეცეპტი. შეგიძლიათ სვამს ამ სასმელს ყოველდღე საუზმეზე, რათა თავიდან იქნას აცილებული საჭმლის მომნელებელი სისტემის მხრივ.

  5. Apple

  ვაშლი: დედოფალი ყველა ხილი. მიუხედავად იმისა, რომ ეს არის ჩვეულებრივი ხილი, ექიმები ვურჩევთ კვების დღე ვაშლს. ასე რომ თქვენ არ უნდა ეწვიოთ მათ. Apple უზრუნველყოფს ბალანსს სხეულს და მოაქვს წესრიგი. ასევე ძალიან მარტივია, რომ იპოვოთ გონივრული ფასი.

  Apple არის ბუნებრივი ანტაციდური და აქვს ანთების საწინააღმდეგო ეფექტი საშარდე გზების და საჭმლის მომნელებელი ტრაქტის. მნიშვნელოვანია, რომ შეიძინოს ორგანული ვაშლი, ასე რომ თქვენ ასევე სარგებლობენ ბოჭკოვანი მდიდარი ჭურვი ერთად შიგნით კომფორტს.

  6. ლიმონი
  ციტრუსის ნაყოფი აძლიერებს სხეულის დაცვის მექანიზმებს და ასუფთავებს სხეულს.

  ლიმონის, როგორც პირველი რიგის ციტრუსის ნაყოფის, შეიძლება მოხმარებული მოშორება ტოქსინები და სითხეები, არეგულირებს ღვიძლის და თირკმლის ფუნქციები და უპირველეს ყოვლისა შენარჩუნება სხეულის ტუტე დონეზე. ლიმონი უზრუნველყოფს თითქმის ნებისმიერი დაავადებისგან დაცვას.

  გარდა ამისა, ლიმნის ჭურვები ასევე სასარგებლოა ჯანმრთელობისთვის. რა თქმა უნდა, რადგან ისინი ორგანული.

  ყოველ დილამდე საუზმესთან ერთად ჭიქა წყალი უნდა დალიოთ ლიმონის წვენით.

  7. გრეიფრუტი

  ბევრი ადამიანი არ მოსწონს გრეიფრუტი მჟავე და მწარე გემოთი. თუმცა, ეს გემო გრეიფრუტის ღვიძლისთვის სასარგებლო ნუტრიენტებია. როგორც მოგეხსენებათ, ღვიძლის სისხლი პასუხისმგებელია ტოქსინების გასაწმენდად.

  გრეიფრუტი ასევე ებრძვის სითხის შეკავებას და ძალიან ეფექტურია თირკმლის ფუნქციის გაუმჯობესებაში.

  ჭამე ნახევარი ან სრული გრეიფრუტი ყოველ ღამეს საწოლით. სულ რამდენიმე დღეში ნახავთ სხვაობას.

  8. ყურძენი
  ყურძენი ერთ-ერთი ყველაზე სასარგებლო ნაყოფია. დღეს, ყურძნის თესლის ნავთობისა და რესვერატროლის რეკლამირება კომერციულ ჯანმრთელობას წარმოადგენს.

  უფრო იაფია, ვიდრე ორგანული ყურძენი ხორცი და კერნელი. თქვენ ასევე შეგიძლიათ ავურიოთ მათ წყლით, რათა გემრიელი სუფთა ყურძნის წვენი. ყურძენი არის წმენდა, ამცირებს მაღალი ქოლესტერინის დონეს და აქვს კიბოს საწინააღმდეგო თვისებები. ეს არის ოთხი მაჩვენებელი ნაწლავები.

  8 میوه مفید برای بدن شما

  مهم است که روزانه حداقل 5 میوه و سبزی بخورید تا بدن شما قوی و سالم باشد. بنابراین، بدن شما نیاز به ویتامین های لازم و مواد مغذی می تواند دریافت کند.

  به گفته متخصصان تغذیه، اگر می خواهید از سلامت خود محافظت کنید، باید هر روز میوه ای می خورید.

  اگر چه تمام میوه ها سالم هستند، بعضی از آنها بیشتر از دیگران سود می برند. در اینجا میوه هایی هستند که باید در رژیم غذایی خود داشته باشید.

  در مقاله حاضر ما به شما می گویم که مفید ترین 8 میوه برای سلامتی و طول عمر مفید است.

  1. آووکادو
  بسیاری از مردم این واقعیت را نادیده می گیرند که آوکادو میوه است، اما در واقع! و آووکادو نه تنها یکی از ثروتمندترین میوه ها است، بلکه میوه ای است که حاوی بسیاری از مواد مغذی است که بدن شما هر روز می خواهد.

  بعضی از مردم ترجیح میدهند که آوکادو را بخورند زیرا فکر می کنند وزن آنها به دلیل چربی موجود در آنها افزایش می یابد. اما روغن های آوکادو سالم هستند و در واقع به شما کمک می کنند وزن خود را در حالت متعادل حفظ کنید.

  هر روز یک و نیم آجیل را بخورید تا مقادیر سالم پروتئین، فیبر، ویتامین ها، مواد معدنی و اسیدهای چرب را بدست آورید.

  2. نارگیل
  نارگیل، یکی از شگفتی های طبیعت، در میان مردم محبوبیت بیشتری پیدا می کند. هر دو آب و میوه نارگیل بسیار مغذی و در عین حال فوق العاده خوشمزه هستند.

  میوه نارگیل می تواند برای تولید شیر نارگیل استفاده شود و الیاف افزایش یافته را می توان در کوکی ها یا شیرینی ها مورد ارزیابی قرار داد.

  روغن نارگیل خالص نیز می تواند به عنوان یک مکمل غذایی به عنوان یک محصول آرایشی عالی برای خوراکی و مو با پوست استفاده شود.

  3. آناناس

  هضم روغن های آناناس و پروتئین ها با خواص پاک کننده و پاک کننده آن را بهبود می بخشد. همچنین در برابر احتباس مایعات محافظت می کند و سموم را از بین می برد.

  ریفلاکس اسید می تواند برای مبارزه با سوء هاضمه و یبوست استفاده شود. پس از غذا خوردن گوشت یا ماهی بزرگ می شود.

  4. پاپایا
  پاپایا همچنین یک میوه گرمسیری حاوی آنزیم های گوارشی است. این راه حل مناسب برای انگل های روده ای است. به خصوص اگر بذر را بخورید، می توانید اثرات را ببینید.

  با توجه به سطح بالایی از ویتامین C و بتا کاروتن، این میوه آنتی اکسیدان عالی است که به جلوگیری از پیری سلولی کمک می کند.

  به عنوان مثال، شما می توانید یک مخلوط با آنتی بیوتیک و پاپایا را به عنوان دستور العمل خوشمزه آماده کنید. شما می توانید این نوشیدنی هر روز قبل از صبحانه برای جلوگیری از التهاب در دستگاه گوارش.

  5. اپل

  اپل: ملکه تمام میوه ها. حتی اگر این میوه معمولی باشد، پزشکان توصیه می کنند روزی یک سیب بخورند. بنابراین شما نیازی به بازدید از آنها نیستید. اپل تعادل بدن را فراهم می کند و نظم را به ارمغان می آورد. این نیز بسیار آسان است برای پیدا کردن با قیمت مناسب.

  اپل آنتی اکسیدان طبیعی است و دارای اثرات ضد التهابی در دستگاه ادراری و دستگاه گوارش است. مهم این است که سیب های ارغوانی را بخرید، بنابراین می توانید از پوسته های غنی از فیبر با راحتی درونی لذت ببرید.

  6. لیمو
  مرکبات مکانیسم های دفاعی بدن را تقویت می کند و بدن را پاک می کند.

  لیمو، به عنوان اولین مرتبه از میوه های مرکبات، می تواند برای از بین بردن سموم و مایعات، تنظیم فعالیت های کبد و کلیه و در کل برای حفظ قلیایی بدن، مصرف شود. لیمو در برابر تقریبا هر بیماری محافظت می کند.

  علاوه بر این، پوسته های لیمو نیز برای سلامتی مفید هستند. البته، تا زمانی که آنها ارگانیک هستند.

  هر صبح قبل از صبحانه باید یک لیوان آب با آب لیمو بنوشید.

  7. گریپ فروت

  بسیاری از مردم گریپ فروت را دوست ندارند به دلیل طعم اسیدی و تلخ. با این حال، این طعم نشان دهنده مواد مغذی مفید برای کبد گریپ فروت است. همانطور که می دانید، خون کبدی مسئول تمیز کردن سموم است.

  گریپ فروت همچنین از احتباس مایعات جلوگیری می کند و در بهبود عملکرد کلیوی بسیار موثر است.

  خوردن نصف یا یک گریپ فروت کامل هر شب قبل از رفتن به رختخواب. فقط چند روز شما تفاوت را خواهید دید.

  8. انگور
  انگور یکی از مفیدترین میوه ها است. امروز روغن روغن انگور و رزوراترول به عنوان معجون سلامت به فروش می رسد.

  ارزانتر از خوردن انگورهای آلی با پوسته و هسته است. شما همچنین می توانید آنها را با آب مخلوط کنید تا آب انگور تازه خوشمزه ایجاد شود. انگور یک پاک کننده است، سطح کلسترول بالا را کاهش می دهد و خواص ضد سرطان دارد. این چهار روشی برای روده است.

 • Aynasız Manav Tezgahı (Code : Pr-33 )

  Genelde manav tezgahları aynalı olarak dizayn edilirler. Bazen öyle kritik durumlar olur ki ayna kullanılmamalıdır. Bunun için ayna kısmı iptal edilip reyon ortalama 1400mm gibi bitirilmesi gerekli olabilir.

   

  8 fruta útil para tu cuerpo

  Es importante comer al menos 5 frutas y verduras al día para mantener su cuerpo fuerte y saludable. Por lo tanto, su cuerpo necesita las vitaminas y los nutrientes necesarios.

  Según los nutricionistas, si quieres proteger tu salud, debes comer fruta que sea útil todos los días.

  Aunque todas las frutas son saludables, algunas se benefician más que otras. Estas son las frutas que debes incluir en tu dieta.

  En nuestro presente artículo, le diremos cuáles son las 8 frutas más útiles para una buena salud y longevidad.

  1. Aguacate
  Mucha gente ignora el hecho de que el aguacate es fruta, ¡pero de hecho! Y el aguacate no es solo una de las frutas más saludables, sino también una fruta que contiene la mayoría de los nutrientes que su cuerpo desea todos los días.

  Algunas personas no prefieren comer aguacates porque creen que subirán de peso debido a la grasa que contienen. Pero los aceites de aguacate son saludables y realmente te ayudan a perder peso de una manera equilibrada.

  Coma medio aguacate todos los días para obtener cantidades saludables de proteínas vegetales, fibras, vitaminas, minerales y ácidos grasos.

  2. Coco
  El coco, una de las maravillas de la naturaleza, se está volviendo cada vez más popular entre las personas. Tanto el jugo como la fruta del coco son muy nutritivos y al mismo tiempo increíblemente deliciosos.

  La fruta de coco se puede utilizar para hacer leche de coco y las fibras aumentadas se pueden evaluar en galletas o pasteles.

  El aceite de coco extra puro también se puede utilizar como un suplemento dietético como un excelente producto cosmético para los alimentos y el cabello con la piel.

  3. Piña

  Mejora la digestión de aceites y proteínas de piña con sus propiedades de limpieza y purificación. También protege contra la retención de líquidos y elimina toxinas.

  El reflujo ácido puede usarse para combatir la indigestión y el estreñimiento. Va bien después de comer carne o pescado.

  4. Papaya
  La papaya también es una fruta tropical que contiene enzimas digestivas. Es la solución perfecta para los parásitos intestinales. Especialmente si comes las semillas puedes ver los efectos.

  Gracias a sus altos niveles de vitamina C y betacaroteno, esta fruta es un excelente antioxidante que ayuda a prevenir el envejecimiento celular.

  Por ejemplo, puedes preparar un batido con piña y papaya como una deliciosa receta. Puede beber esta bebida todos los días antes del desayuno para prevenir la inflamación en el sistema digestivo.

  5. Apple

  Apple: Reina de todas las frutas. Aunque es una fruta común, los médicos recomiendan comer una manzana al día. Entonces no necesitas visitarlos. Apple proporciona equilibrio al cuerpo y trae orden. También es muy fácil de encontrar a un precio razonable.

  Apple es un antiácido natural y tiene efectos antiinflamatorios sobre el tracto urinario y el tracto digestivo. Lo importante es comprar manzanas orgánicas, para que también pueda disfrutar de las cáscaras ricas en fibra con la comodidad interior.

  6. Limón
  Los cítricos fortalecen los mecanismos de defensa del cuerpo y limpian el cuerpo.

  El limón, como primer orden de cítricos, se puede consumir para eliminar las toxinas y los líquidos, para regular las funciones hepáticas y renales y, sobre todo, para mantener los niveles alcalinos del cuerpo. Limón proporciona protección contra casi cualquier enfermedad.

  Además, las conchas de limón también son beneficiosas para la salud. Por supuesto, mientras sean orgánicos.

  Todas las mañanas, antes del desayuno, debe beber un vaso de agua con jugo de limón.

  7. Pomelo

  A muchas personas no les gusta el pomelo debido al sabor ácido y amargo. Sin embargo, este sabor es un indicador de nutrientes útiles para el hígado en toronja. Como saben, la sangre del hígado es responsable de purificar las toxinas.

  La toronja también combate la retención de líquidos y es muy efectiva para mejorar la función renal.

  Coma media o una toronja llena todas las noches antes de acostarse. En solo unos días verás la diferencia.

  8. Uvas
  Las uvas son una de las frutas más beneficiosas. Hoy en día, el aceite de semilla de uva y el resveratrol se comercializan como pociones de salud.

  Es más barato que comer uvas orgánicas con cáscara y granos. También puede mezclarlos con agua para hacer un delicioso jugo de uva fresca. La uva es un limpiador, reduce los niveles altos de colesterol y tiene propiedades contra el cáncer. Es un puntero de cuatro puntas para los intestinos.

 • Pr-36 Çift Modül Manav Tezgahı

  Özellikle dar alanlarda manav reyonu kullanmak için pr-36 sistemi dizayn edilmiştir. Bu reyon tekerlekli olup hareketli bir reyondur.