3D Ürün Modelleme

3D Modelleme, 3D Ürün Modelleme ve benzer kelimelerle nitelendirdiğimiz bu hizmetle ürünlerinizin gerçek tasarımlarına dijital ortamda ulaşabilirsiniz. Gelişen ve değişen teknolojinin pozitif noktaları bize birçok katkı sağlamaktadır, kuşkusuz. Tasarlanacak ürünü 3 boyutlu hale getirerek ekstra harcamalardan kaçınabilir veya hayalinizdeki tasarım için tekrar çizimler gerçekleştirebilirsiniz. Her sektörden farklı ürün çizimleri gerçekleştiren firmamız; yeniden imal edilecek ürün çizimlerini gerçekleştirirken tasarlanmış ürünlerin de üzerinde düzenlemeler gerçekleştirmektedir.

3D Modelleme ile Önizleme

1994 yılından beri kesintisiz olarak üretim sektöründe var olan Huzur Pano bir çok aşamada üretimler gerçekleştirmiştir. Şirketimizin kuruluş yıllarında yaşadığımız problemlerden biri; hayal edilen ile tasarlanan ürün arasında ki farklardan kaynaklanmaktaydı. Belki de istenilen sunumu ortaya çıkarabilmek için bir çok numune ortaya konularak ekstra vakit ve masraflar ortaya çıkmaktaydı.


3D Ürün Modelleme


3D ürün modelleme belki de projenin temel kısmını oluşturmaktadır. Yapılacak veya yapılması için belirli girişimlere imza atılmış ürünlerin üretim aşaması; tasarım aşamasında değerlendirilmektedir. 3D modellemenin sizlere ne gibi avantajları bulunmaktadır:

  1. Ürün tüm bölgelerini görmeye ve incelemeye şans tanımaktadır.
  2. Üretim aşamasında kullanılacak malzemeler ile ilgili kaba taslak bir plan oluşturur.
  3. Renk, şekil ve benzer tercihlerin netleşmesine sebebiyet verir.
  4. Satış aşamasına geçmeden önce sunabileceğiniz veya pazarlama şansınızın olabileceği proje bulunmaktadır.
  5. Ürünü 360° açıyla kontrol edebilirsiniz.

3D Ürün Modelleme Fiyatları

3D ürün modelleme ve render

Modelleme fiyatları geniş kapsamlı değerlendirilmektedir. Burada ele alınması gereken birtakım unsurlar bulunmaktadır. Örneğin; 3D ürün modelleme fiyatları araştırırken dikkat edilmesi gereken konulardan bir tanesi sektördür. Sektöre göre tasarlanan ürünlerin bazı noktalarında problemler yaşanabilir. Bu sebeple fiyat politikasına etki eden temel unsur tasarlanacak ürüne ait sektördür. Tabi ki tasarımı yapılan ürün projesinin devamı da fiyat politikasına etki etmektedir. Yani ürün fabrikamızda tasarlandı ve üretildiyse fiyat politikasında önemli düşüşler yaşanmaktadır.

Ürünün büyüklüğü de 3D ürün modelleme fiyatlarına etki etmektedir.

1994 yılından bu yana biriken deneyim ve tecrübelerinizle kutularınıza şekil veriyoruz. Sancaktepe’de yer alan fabrikamızla iletişime geçmek için +90 (216) 499 53 01 telefonu arayabilirsiniz.

Ne Kadar Sürede Projeyi Teslim Ediyorsunuz?

Projeden projeye göre değişiklik gösterse de yaklaşık 5 iş günü içerisinde projenin teslimini gerçekleştiriyorsunuz. Standart 3D ürün modelleme projelerin de daha hızlı sürelerde de projeler üretmekteyiz. Fakat tasarlanacak ürün veya benzeri projenin durumu hakkında net olarak bilgi sahibi olmamız gerekmektedir. Merkez fabrikamızla iletişime geçerek net olarak bilgi sahibi olabilirsiniz.