Covered Outdoor

 • PR 11 – Kapaklı Dış Mekan Reyonu

  Manavlarda , marketlerde , AVM'lerde küçük bakkallarda meyve sebze sergilemek için kullanılan ünitelerdir.

  Genel itibariyle ahşaptan yapılan reyonlar veya kasaların üst üste konulmasıyla meyve sebze ürünlerini sergilemektedir.

  Öncelikle plastik kasalarda ürün sergilemeyi göz önüne alalım.

  Plastik kasaların ölçüleri piyasada sabittir. Yani genel olarak üniversaldir. Dolayısıyla pek fazla ergonomi saglamamaktadır. Yani müşterinin ürünlere ulaşabilmesi , öncelikle önce gelen ürünün müşteriye sunulması ,ürünlerin müşteriye min. hasarla sunulması (yeşillik veya çilek sepeti dar patates sepeti geniş gibi…) veya şekil yada dizayn konusunda çok fazla kombinasyon sağlamamaktadır.

 • PR 12 – Kapaklı Dış Mekan Reyonu

  Kapaklı manav reyonu adından da anlaşıldığı gibi dış mekanlarda kullanılmaktadır. Kullanılan dış mekanlar genel olarak marketlerin en gözde yerleridir. Bu alanlar aynı zamanda marketinde görselliğinin hazır olduğu yerlerdir. Yani müşteri dışarıdan baktığı zaman içeriyi rahatça görebilmesi gereklidir. Buna istinaden ergonomi bozulmadan manav reyonu aynasız yapılıp , yüksekliği düşürülmektedir.

 • PR 20 – Kapaklı Dış Mekan Reyonu

  Özellikle kavun – karpuz gibi ürünlerin dışarılarda satılması gereklidir. Fakat hırsızlığa karşı da önlem alınmalıdır. Bunu için dış mekan karpuzluk reyonu geliştirilmiştir.
  Karpuzluk reyonu kapaklı sistemde yapılmıştır. Bu kapaklı karpuzluk sistemi üzerindeki kapaklar istenildiği zaman sökülebilir yapıdadır. Ve kapaklar çıkabilmektedir.

 • PR 55 – Kapaklı Dış Mekan Reyonu

  (Türkçe)

  kapaklı dış mekan orta alan manav tezgahı

 • PR 80 – Kapaklı Dış Mekan Reyonu

  (Türkçe)

  tek tarafli kapaklı manav tezgahı